Skocz do zawartości
Nerwica.com

pramolan z seroxatem


Gość kasia000

Rekomendowane odpowiedzi

hej. ja miałam podobne polaczenie ale polegalo ono nie na równoległym braniu tych leków a na zamianie pramolanu na seroxat. brałam pramolan niecale 2 tygodnie (przepisał mi go rodzinny) a potem miałam seroxat od psychiatry i odstawiałam pramolan na rzecz tego drugiego. na twoim miejscu zmierzalabym raczej w kierunku seroxatu bo to bardziej nowoczesny lek, moja psychiatra powiedzial ze pramolan przepisuje sie kobietom po menopauzie:) ale zapytaj lekarza oczywiscie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ,ze spokojnie mozesz laczyc te dwa leki,pramolan mimo ze stary ,trojpierscieniowy lek to dosc lagodny lek,dobry na sen,ale slaby antydepesant.(opinia mojego lekarza)

Seroxat dziala zdecydowanie lepiej antydepresyjnie

Slyszalam juz o polaczenu anafranilu z seronilem czyli podobne polaczenie jak Twoje.Najlepiej spytaj swojego lekarza,jesli oba leki (pramolan i seroxat)przepisal Tobie ten sam lekarz to na pewno wie ,co robi.

Trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ,ze spokojnie mozesz laczyc te dwa leki,pramolan mimo ze stary ,trojpierscieniowy lek to dosc lagodny lek,dobry na sen,ale slaby antydepesant.(opinia mojego lekarza)

Seroxat dziala zdecydowanie lepiej antydepresyjnie

Slyszalam juz o polaczenu anafranilu z seronilem czyli podobne polaczenie jak Twoje.Najlepiej spytaj swojego lekarza,jesli oba leki (pramolan i seroxat)przepisal Tobie ten sam lekarz to na pewno wie ,co robi.

Trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×