Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej ... dawno mnie tutaj nie było :papa:

 

Dobry artykuł jest w Zwierciadle o nadużywaniu leków. Trochę może powierzchowny, ale warty przeczytania. Cytuję:

"W Polsce za mało mówi się o szkodliwości długoterminowego brania leków, szczególnie tych z grupy benzodiazepin, które mają właściwości uzależniające. Otwarcie mówimy o alkoholizmie, narkomanii, ostatnio o hazardzie. Lekomania to wciąż tabu."

A ja dzięki mojemu uzależnieniu od bdz poznałam zajefajnych ludzików ( głównie facetów ) i teraz mam sobie z kim korespondować :105: Na coś mi się to uzależnienie przydało :P

 

płatek róży, mirunia Trzymam za Was jutro kciukasy dziewczynki :great:

 

zalatana23 Kto będzie pilnował robotników jak Ty będziesz na terapii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masterchef obejrzany, chyba w tym tygodniu korzystając z ich przepisów zostanę królową deserów.

 

Arasha, cytując wytłuszczone zdanie z tego artykułu, bardziej chodziło mi o powiedzenie o czym on jest, można sobie nawet na szybko w empiku przejrzec, bo nic specjalnie np. dla mnie frapującego nie było w tym numerze. Bardzo osobiście to potraktowałaś i bronisz się jak lwica... Oj kochana... Ale artykuł możesz przeczytac bez stresu, napisany populistycznie w "zwierciadlanym" stylu, nic nie ma o fizycznych katastrofalnych skutkach dla mózgu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale ja tego wcale do siebie nie wzięłam, kochana :P Po prostu napisałam od serca co mi dało forum, benzo, żadnych tragedii nie robię. Spoko luz :D Żadna lwica. Ja jestem wodnik szuwarek :mrgreen: Tak na marginesie, mnie już moi panowie tak wyedukowali w temacie bdz, że teraz ja sama dale przekazuję tę wiedzę tajemną mniej doświadczonym :pirate:

 

Zebrec, nie wiem, czy zauważyłeś, ale jesteś o jeden dzień krócej ode mnie na foro ... Mam nadzieję, że zrobimy huczne obchody naszej rocznicy :great: Pomyśl, jakby to z głową zrealizować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madeline1111, bardzo chętnie, ale nie wiem, czy wirtualny kopniak pomoże :P A czego szanowna koleżanka chce się o tej porze uczyć ?

 

Ja potrzebuję codziennego kopniaka do pójścia spać o przyzwoitej porze, bo mi nie wychodzi :bezradny: Dawajta !

 

-- 16 lis 2014, 23:21 --

 

Zebrec, w sumie nic do niego nie mam. Ale raz mnie tak wnerwił, jak się dostał do wątku o uzależnieniu od benzo i insynuował, że jeden z użytkowników dlatego mi prawi komplementy, bo ma jedynie ochotę przyjechać do mnie i mnie zaliczyć, to mnie w.... na maxa. Ale zgłosiłam posta administrację, wywali go, gościa upomnieli i jakoś złagodniał. Więcej spięć z nim nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, O żesz ty, jaka zawzięta! Dobrze, nie będzie ci jakiś typ insynuował. Pewnie też się na ciebie czai i zazdrości. :lol:

 

madeline1111, Arasha, Wedle życzenia - sio jedna do nauki, druga do spania!!! Chociaż jakoś wątpię, aby to poskutkowało...

 

Zebrec, Tak w ogóle to witaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, chemia, biologia,takie tam przyziemne przedmioty maturzysty:(

Tez się próbuje zmusić do tego żeby pojsc wczesniej spać i zapobiec codziennemu wyczolgiwaniu się z cieplutkiego,wygodnego lozka :105:

Wysylam wirtualnego kopniaka z równie wilka mocą motywacji:)

Tak na marginesie Zebrec, to ostatnio nawet natrafilam na moment , w którym puscily Ci juz chyba nerwy przez tego pana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×