Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, fajnie że masz nadzieje, ja już jadę na oparach, w sumie to ja już chyba nie wierzę, a bez wiary.....

Nie wiem nawet poco to piszę, to bez sensu, wszystko straciło sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście poszli, zaczął się weekend, można odsapnąc...

 

Zalatana23, ja już nastawiłam piernik długodojrzewający, piernika i pierniczki będę piec w weekend tydzień przed Świętami... Posypki też już mam i powidła sama zrobiłam do piernika.

Lubię robic biżu, bo to mnie odpręża i dowartościowuje - jaka to zdolna i kreatywna jestem. ;) Poza tym jestem sroka i lubię nosic bransoletki, mam ich masę . :105:

 

Makabra, z muliny nie robię, ale z kamulców, szkła, srebra, rzemieni, sznurków. Może jutro zrobię zdjęcie...

 

-- 14 lis 2014, 22:31 --

 

monk.2000, ja pytałam. W tej starej książce to chyba jednak masz troszkę inaczej historię przedstawioną...

 

-- 14 lis 2014, 22:37 --

 

Popiol, o, masz podobnego avka do mnie, tylko coś ci kolory uciekły... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hłe hłe

 

Ja lubię oryginalne bransoletki na nadgarstki, mam taką fajną w symbolami Bozi, rzemyki różne mam też. Zrób mi coś ładnego ;p

 

-- 14 lis 2014, 22:48 --

 

ale kuxwa, gdzie ja będę w tym chodził, leżał w łóżku ?

 

-- 14 lis 2014, 22:49 --

 

a i z koralików drewnianych też mam

 

-- 14 lis 2014, 22:52 --

 

Ta pierwsza od lewej fajna, ze sznurka z kotwicą 8) zrobisz mi taką ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiol, :great: - podoba mi się, jak facet nosi skórzane, rzemykowe bransoletki. Możesz w nich leżec na łożku, może jak się "udekorujesz", to zechce ci się pójśc dalej niż do kibla. Na mnie to czasami działa... ;) Ot takie zmienienie toru myśli na zasadzie: nic mi się nie chce - spojrzenie na bransoletkę- o fajna ta bransoletka- ładnie wygląda - dotknięcie bransoletki (bodziec dla mózgu)- pomaluję do niej paznokcie (wersja męska obetnę paznokcie i wyczyszczę) - teraz lepiej - to może się ubiorę, bo ta piżama nie pasuje - jak już się ubrałam to może jednak wyjdę... No coś w tym stylu :D

 

-- 14 lis 2014, 23:06 --

 

Popiol, łał, fajne masz bransolety... Ta z kotwicą nie jest trudna, tylko kotwicę trzeba miec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada ja też jestem sroką :mrgreen: Lubię i noszę, tyle, że nie umiem sama robić ;) Koniecznie zamieść jutro jakieś zdjęcia Twoich!

Popiol fajna kolekcja, Twoja?

 

-- 14 lis 2014, 23:11 --

 

Zalatana23, fajnie że masz nadzieje, ja już jadę na oparach, w sumie to ja już chyba nie wierzę, a bez wiary.....

Nie wiem nawet poco to piszę, to bez sensu, wszystko straciło sens.

 

Nie mam wyjścia, muszę walczyć. Nie dam Nerwicy tej satysfakcji :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, nie nie...to z neta, ale fajna taka ze sznurka, oryginalna.

 

kosmostrada, no nieźle to wymyśliłaś...czasami tak mam, ale długo to nie trwa. Może jak byś mi zrobiła kolekcje kosmo-bransolet a'la popiol, to może tchnęło by to we mnie nowe życie ;p może zadzwonił bym chociaż do psychoterapeuty, zapytać kiedy kolejne spotkanie (drugie) bo zapomniałem a zadzwonić w tym stanie to kara dla mnie.

 

-- 14 lis 2014, 23:23 --

 

ja chce kotwice 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Tosia, cześć.

 

Wiesz...jak Ci się bedzie kończył ten citalopram, to może zrób sobie tak, że podziel tą dawkę którą teraz przyjmujesz na pół i w ten sposób starczy Ci do kolejnej wizyty. Zawsze to lepsze niż odstawić całkiem, myślę że przez te kilka dni nawet nie poczujesz a przy odstawieniu do zera, mogłaby się tam jakieś skutki odstawienne pojawić.

No chyba że już jakoś sobie poradziłaś.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, no nie wierzę, to ja nawet nie jestem w stanie szybko policzyc, bo mam całą szufladę biżu. W większości mojej produkcji, ale nie tylko.

 

Popiol, Ale fajna nazwa - kosmo bransolety ( linia a la popiol):105: Sprawiłeś mi tym dużą frajdę, naprawdę dzięki. :uklon: (Poczułam się przez chwilę, jakbym taką małą swoją biżu-firemkę miała).

A z telefonem rozumiem, im w gorszym jestem stanie tym trudniej mi podnieśc słuchawkę, żeby coś załatwic. Nawet jak jestem w świetnej formie, jest to dla mnie męczarnia, zwłaszcza telefony do urzędów, rejestracji, itp.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×