Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ale kuxwa, gdzie ja będę w tym chodził, leżał w łóżku ?

A choćby i w łóżku ... Co w tym złego ? Mnie się w lecie też nic nie chciało ( tak, jakby mi się teraz chciało :time: ), to se leżałam i wgapiałam się w fotki, które sobie samej w ramach samojebki z 4 setki nacykałam. Ale miałam frajdę i nawet głowy podnosić nie musiałam :lol: No wiem, szczyt lenistwa. Cóż poradzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

 

To zróbcie jeszcze taką z różową brokatową śnieżynką dla Rafalali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kosmo ja fona teraz to już wyłączyłem całkiem, bo jak ktoś dzwoni to nie odbieram i tak....ostatnio się sam opiłem i zadzwoniłem do znajomego żeby wyszedł zapalić, to się nagle rozpłakałem i żaliłem mu do słuchawki. On to rozumie, bo to przyjaciel....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra nasza kolekcja wkrętów raczej nie będzie mieć wzięcia :twisted: Ale w tym temacie kreatywności odmówić mi nie można :lol:

 

Coś Ty, moje mają takie branie przez mój mózg, że aż powodzenia im zazdroszczę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

 

Mój drogi, myślałam o tym, kosmo-firemka, dla przyjemności i dorobienia, ale nie jesteśmy w Stanach i tu zusy i spółka by nas zżarły... :( Żeby się przebic trzeba byc dużym, a wielkiego przerobu mogłoby nie byc, bo ja z moim perfekcjonizmem, jak dla kogoś robię, to po 10 razy jeden węzeł wiążę, bo musi byc idealny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię, bo może się okazać że to jakiś stary znajomy ze szkoły np. i będzie chciał sobie pogadać, wiesz..."co tam słychać" omg, a nic, mam 28 i leżę w łóżku a u ciebie ? Już raz się nadziałem, koleżanki dzwoniły żeby mnie wyciągnąć gdzieś na ognisko czy coś...musiałem ściemniać że chory jestem na grypę i jeszcze rozmawiać na siłę. Kara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

Ha ha ! Teraz to już raczej wiosna-lato. Ale czemu nie :mrgreen:

 

Popiol nie mam żadnej kotwicy ( chyba ? ), wybacz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Kosmo to dawaj zrobimy kolekcje, jesień - zima, ja mogę być modelem, mam ładne dłonie :) zobaczysz jeszcze Majdan będzie śmigał w naszych bransoletach 8)

 

Mój drogi, myślałam o tym, kosmo-firemka, dla przyjemności i dorobienia, ale nie jesteśmy w Stanach i tu zusy i spółka by nas zżarły... :( Żeby się przebic trzeba byc dużym, a wielkiego przerobu mogłoby nie byc, bo ja z moim perfekcjonizmem, jak dla kogoś robię, to po 10 razy jeden węzeł wiążę, bo musi byc idealny. ;)

 

Zawsze możesz sprzedawać przez internet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, o Kosmo, perfekcjonizm, witaj w klubie. Ile ja rzeczy nie skończyłem lub nawet nie zacząłem przez perfekcjonizm. We wszystkim chciał bym być od razu perfekto.

Czyli jest nas więcej :D W takim razie piona. Ja chodzę po trzy razy na ten sam wykład ( akurat mam taką możliwość ), inni nie chodzą wcale i się w głowy pukają, jaka idiotka ze mnie. A mnie to kuźwa frajdę sprawia, jak sobie wszystko przepiszę i zrozumiem :D Inna sprawa, że wolno piszę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×