Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :D Ostatnio często odwiedzam swoich Wnuków-Synowe mnie zapraszają :lol: , więc ogólnie mówiąc, jestem szczęśliwa, mimo róznych dolegliwości, na które staram się nie zwracać uwagi już tak bardzo, jak kiedyś. Chyba pogodziłam się z tym. Zresztą bardzo rzadko siedzę przed monitorem, więc znacznie poprawiło mi się w okolicach kręgosłupa szyjnego, który był winowajcą moich nieprzyjemnych dolegliwości.

Ale czytam, co u Was, staram się czasem zaglądać na Spamową, szczególnie, gdy nie śpię w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Szkoda że rzadko bywasz, ale jeśli dzięki temu kręgosłup w lepszej kondycji, to w sumie tylko się nam z tego cieszyc. Chciałabym, żeby mnie w przyszłości synowa zapraszała...Mam nadzieję byc fajną teściową i mam nadzieję że mój syn fajną babkę znajdzie...

 

-- 17 lis 2014, 00:49 --

 

Zebrec, Dobrej nocy i miłego poniedziałku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, jestem pod wrażeniem, ze forum to zrzesza ludzi tak bardzo różniących się, nawet jeśli chodzi o wiek.

Ja mam dopiero 18 lat.

Nie nabralam jeszcze takiej prawdziwej świadomości, polityka to dla mnie abstrakcja, a ludzie zasiadający na ważnych stanowiskach, to ludzie ktorzy przy każdej okazji na siebie naskakuja. Czasami w Trójce slucham audycji o charakterze politycznym, ci ludzie się przekrzykuja, zero szacunku. Niestety, takie wydarzenia ksztaltuja we mnie te nieświadomość tego, jak ważne sa wlasnie wybory.

 

-- 16 lis 2014, 23:54 --

 

Zebrec, dobranoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie wystarczy być dobrą teściową, to trudna relacja teściowa-synowa. Czasem trudno zrozumieć dlaczego tak, a nie inaczej się dzieje.

Już wiem, że nie można za bardzo chcieć...zdrowy dystans złapać najlepiej, ale na to potrzeba czasu...

 

madeline1111, ja mam 57 :shock: , jestem chyba najstarsza tutaj :D Nie czuję tego, ale czasem nie rozumiem, o czym młodzi mówią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, chyba nas posluchala i zaszyla się pod koldra:))

No właśnie nie posłuchała i nie poszła :time:

 

jasaw Ja piszę ostatnio z 57-letnim forumowiczem, który psychicznie czuje się młodszy ode mnie :lol: A kontakt mamy bardzo fajny :P Trudniej dogadać mi się z rówieśnikami, zwł. w realu :bezradny: W wirtualu wszystko wydaje się prostsze :idea:

 

Teraz już zmykam do spania :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wirtualu wszystko wydaje się prostsze :idea:

 

 

gowno prawda - online nie masz fizycznego kontaktu z kims wiec Twoje (kogos) wyuczone mechanizmy odbior-reakcja staja sie bezuzyteczne wiec albo jestes soba wowczas albo kreujesz sytuacje w jakiej chcialabys sie znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×