Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani:************

Mialam okropna noc , taka byla wichura w nocy ze mi sie okno otwarlo :shock: stracilo mi kwiatka z parapetu , ja sie obudzilam z takim lękiem ze pozniej cala noc dojsc do siebie nie moglam. :x:x:x Kwiatki na balkonie mi powywracalo, doniczki potluklo. :cry:

I rozbita jestem strasznie . W dodatku wieje caly czas , juz nie az tak jak w nocy ale jest halny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o zmroku! :papa:

 

Wróciłam z ostanich w tym roku (mam nadzieję) zakupów dla młodego, piję herbatkę i jem babeczkę kakaową.

Ja nawet wietrzysko lubię, jak siedzę w domu ( a tak jak halny u platka, tak i u nas potrafi zawiac), zawsze nachodzą mnie wtedy romantycznie mroczne klimaty. Ot takie "Wichrowe wzgórza" we łbie. Gorzej jak się wyjdzie, to o tej porze roku wiatr u nas gryzie zimną wigocią w twarz.

Ale dziś pogoda jeszcze piękna była, słonecznie, bezwietrznie i ciepło.

 

platek rozy, ale miałaś atrakcje nocne...

 

-- 05 lis 2014, 20:04 --

 

Zalatana23, jak wywiadówka, wynudziłaś się, czy jakieś atrakcje były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Zalatana23, tosia_j, :************ Hey Kobietki .

Nie czuje sie dzis najlepiej niestety , pewnie macie racje ze przez ten wiatr.

 

kosmostrada, mam nadzieje ze ta nocka bedzie lepsza.

babeczke bym zjadla tez :105::105:

 

Zalatana23, i jak terapia?

 

 

Ja dzis mialam fajne po poludnie , mile odwiedziny i humor powrocil. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada wywiadówka na szczęście krótka i konkretna, Mikołajki i takie tam ;)

 

płatku wróciłam zmęczona i z bólem głowy. Jutro dzień wizualizacji i psychorysunku ;) Męczy mnie ten nowy rytm, choć cieszę, bo dni mam bardziej zorganizowane ;)

Jak zawroty? Lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23 Mnie też łebek bolał dzisiaj, ale ja się ratuję zazwyczaj Etopiryną / ewentualnie próbuję przemęczyć bez wspomagania. Mam też patent z chińskimi plastrami rozgrzewającymi, które naklejam sobie na czoło. Rozgrzewa, pomaga i ... zostawia masakryczne ślady z kleju i czerwoną skórę. Coś za coś :bezradny: Wcześnie chodzisz spać ... ja to zdecydowanie po północy, ale przydałoby się coś z tym zrobić.

 

A halniaki uwielbiam od zawsze :105: U mnie bardzo często się zdarzają, bo ja jeszcze bardziej na południu od płatka mieszkam i w dodatku na 4 piętrze. Jak mieliśmy jeszcze stare okna ( bo wymienialiśmy dopiero w tym roku, ostatni w bloku, wcześniej nie chciało nam się za to brać ) to nieraz chciało z framug powyrywać. Matkę to wkurzało, bo nie znosi halnego, a ja miałam używanie. Teraz od miesiąca jestem w Kraku i potwierdzam, że w ostatnich dniach wiało. Ale dzięki temu było też ciepło w ciągu dnia :D

 

Jerzyk Nie gniewaj się na mnie ! Co tam limit na neta, jak tu tacy fajni ludzie na spamowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ;)

 

Jerzyk Nie gniewaj się na mnie ! Co tam limit na neta, jak tu tacy fajni ludzie na spamowej ;)

No co Ty nie gniewam się, hej :D

 

platek rozy, jak idziesz na rozmowę o pracę to się chyba lepiej czujesz.Jak tam z Twoim błędnikiem jest lepiej?

Chyba nie łatwo zrobić taką bransoletkę trzeba mieć cierpliwość i pomysł i wiedzieć jak ją zrobić :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, :************Hey Jerzyku :) Tak z blednikiem lepiej , w miare chodze , zawraqca sie jak duzy ruch kolo mnie czy jak jada samochody a jak jest spokojniej to jest ok:)

 

Zalatana23, :************ dzis tez terapia?

 

A bransoletke moze nie jest tak trudno co jest pracochlonne :) Ale mialam zajecie :D dostalam wor korali od koelzanki to mam pole do popisu:)

 

Czuje sie lepiej to moge cos tworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim:-) mam kiepski dzien... wszystko zaczelo sie od reportazu w tv o dziewczynce chorej na schizofrenie i teraz panicznie boje sie ze ja mam schizofrenie a nie nerwice... od zawsze bylam inna skryta bardziej wrazliwa... teraz czasem czuje pustke i leki.... czy to moze byc schizofrenia? urojen nie mam glosow tez nie slysze... heh :( pomocy...

 

-- 06 lis 2014, 15:33 --

 

hej wszystkim:-) mam kiepski dzien... wszystko zaczelo sie od reportazu w tv o dziewczynce chorej na schizofrenie i teraz panicznie boje sie ze ja mam schizofrenie a nie nerwice... od zawsze bylam inna skryta bardziej wrazliwa... teraz czasem czuje pustke i leki.... czy to moze byc schizofrenia? urojen nie mam glosow tez nie slysze... heh :( pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokłóciłam się z terapeutką. Zraziłam się do niej na amen. Nie jest jakaś wyjątkowo paskudna, ale czuję że mnie nie rozumie.

Miałam nie jechać. Pewnie lepiej by było. Miałam jechać ze Zgrywuniem do weta bo prawdopodobnie ten prosty zabieg kastracji poszedł coś nie tak. Ma guza, który narasta, powyżej jąder wyciętych i jest zaczerwieniony, do tego gorączkuje. Jadę jutro, z bratem samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :papa:

 

płatku :********** Następną bransoletkę rezerwuję dla siebie :yeah: Cieszę się bardzo, że lepiej się czujesz :great: ( chyba te leki zaczęły działać ). Myślę, że praca w sklepiku z ziołami jest dość spokojnym zajęciem, w sam raz dla Ciebie w tym stanie ( bo wiem, że stać Cię na dużo więcej ). Nie martw się - wszystko przyjdzie z czasem. Daleko masz z domku do tej zielarni ?

 

chocovanilla Na pewno nie masz schizofrenii. Nie wkręcaj sobie :nono: Nerwica ma przeróżne oblicza. Jasne, że po obejrzeniu takiego reportażu człowiek ( zwł. wrażliwy ) zaczyna się zastanawiać, czy dany przypadek nie pasuje do jego objawów, ale to do niczego nie prowadzi. Pozdrawiam ;)

 

Jerzyk To cieszę się :D Kamień z serca, bo ja czasami napiszę, co w danej chwili myślę / czuję, a nie lubię mieć z nikim żadnych kwasów !

 

Ja wczoraj zaliczyłam wieczorem atak paniki, ledwie włosy umyłam ( tak się trzęsłam ), ale u mnie tak się dzieje, jak dłużej nie biorę Clona. To się nazywa - uzależnienie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×