Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, fizycznie całkiem nieźle, wbrew temu co sądzi 3/4 mojego otoczenia twierdząc, że źle wyglądam :D jeśli chodzi o samopoczucie psychiczne trochę jestem podłamana po dzisiejszej rozmowie z szefową w pracy, która nie do końca poszła po mojej myśli, ale tragedii nie ma ;) no zostało mi jeszcze jedno badanie do zrobienia, ale raczej tam żadnej niespodzianki nie będzie, a przynajmniej lekarz się nie spodziewa tam jakiegoś odkrycia, także chyba ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

Dziś miałam dzień wolny i urządziłam sobie dzień leniwca. Jednak leki działają, bo pospałam, powylegiwałam się , co jeszcze niedawno było niemożliwe. Coprawda wstałam z łożka tak słaba i zakręcona, że następny raz nierychło nastąpi... ;)

Musiałam sklecic rzeczowego i stanowczego maila do nauczycielki młodego ( pierwszy raz w całej jego karierze szkolnej), bo na zastępstwie jakaś obca baba zabrała im sprawdzianowe kartki (które przygotowała ich nauczycielka), bo uważała że ściągają , albo gadają. Wszystkie matki się wkurzyły i żeśmy se popisały. :D

 

platek rozy, Kochana ja wiedziałam, że się podźwigniesz, bo przecież silna babka jesteś i się nie poddajesz. Brawo za dzisiejszy dzień! :great:

 

Zalatana23, wygląda na to ci się udało, bo opinie tu są nieciekawe o terapii grupowej. Ale ja tak myślałam, że jest to kwestia ośrodka, prowadzących i grupy ludzi na którą się trafi.

 

acherontia-styx, cieszę się, że się dobrze czujesz i wyniki ok.

 

-- 04 lis 2014, 20:18 --

 

JERZY1962, osz ty, widzę że humorek jest, serce mi się raduje jak ktoś odzyskuje poczucie humoru, to budujące. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi taką muze niech słucha

 

Jerzyk ! Przez Twoją muzę ... zeżarło mi cały limit na internet :time: , bo mam bezprzewodowy 6GB miesięcznie i do tej pory mieściłam się bez problemu, ale sobie ostatnio parę razy puściłam, nieświadoma tego, że to przecież od cholery duuuuże pliki. Na szczęście dokupiłam jakąś 2 gigową paczkę i ... jestem z Wami ;) A na Ciebie się Latku nie gniewam ... za tego komplementa z innego wątku :105: Na przyszłość będę rozważniej szalała w wirtualu :lol:

 

Hej wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam sobie preparat do włosów, bo chyba przez tą podwyższoną prolaktynę włosy mi garściami wypadają. Moja koleżanka fryzjerka poleciła mi taki apteczny preparat, co na sobie wypróbowała , no i zobaczymy. Po drogości, ale przez internet dużo taniej. Przecież nie chcę zostac łysa, zwłaszcza że w spiętych, czy w nakryciach głowy wyglądam debilnie. Włosy to mój atut, a połowa mi zostaje w spływie wanny i na szczotce :why:

 

Arasha, cześc, jak ci minął dzień?

 

-- 04 lis 2014, 20:46 --

 

tosia_j, ten komplement to od faceta musi byc żeby się liczył, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmo Włosy także są / były moim atutem i wszyscy jak patrzą na moje foty to myślą, że mam takie ładne i w ogóle. Bo nie znają prawdy o tych moich kudełkach :bezradny: W sumie przyznałam się 2 forumowiczom, ale oni nie widzieli w tym problemu. Faceci :pirate:

 

Dzionek całkiem przyjemnie przeżyty ... obyło się nawet bez Clona :yeah: Tylko mnie jak zwykle chwyciła panika w tramwaju. Ale to już standard, a ja mimo iż wiem, że jestem od dłuższego czasu zdemobilizowana, to za każdym razem wkurzam się od nowa na tę sytuację. Potem na szczęście szybko mi przechodzi :smile: Nie będę się z głupimi fanaberiami szarpać, bo mi się tylko kompleks powiększa :bezradny:

 

A widzę, że u wszystkich dzisiaj jakoś słonecznie ... na polku i w serduchu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×