Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram wznowienie Szczecina i bardzo proszę nie przenosić, bo wątek starego Szczecina jest tak rozrośnięty, a ostatnie posty tak sporadyczne, że chyba warto odnowić temat. Proszę o wpisywanie się nickami w rządku pod tym wpisem szczeciniaków i szczecinianki gotowe podjąć się wzajemnej pomocy. Doszedłem do wniosku, że nic tak się nie opłaca w przypadku opisywanych tu wszelkich przypadłości jak grupa znajomych. Proponuję taż spotkania w dość kameralnej knajpce Petit Paris św. Wojciecha 11... jak lista się rozrośnie ustalimy godziny i dni, pogadam wtedy z "francuzem" by nam zestawił niekrępujące stoliki. Chyba , że wolicie coś bardziej ekstremalnego i kafejkę na Radissonie (dla nie chętnych wysokości) , albo jak się zgłoszą głównie panowie to klub GoGo dla rozluźnienia atmosfery (wiem jednak , że będą panie) ... Jakby co podam potem też email i specjalny nr który dla Was założę - samopomoc ... ale spoko, lokalny a nie 801 :)))

 

Radio pozytywny psychol już też na ukończeniu.... poczułem misję czytając formum , mam zamiar wycięgnąć nas jak najwięcej za uszy do życia... dyskuje o drugiej stronie też będą dla tych co się lękają mam fajny patent. MOLIM WAS WSZYSTKICH KRUCHA! wpisawajta sie.... wasz pomocnik z problemami - pozytywny 15

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem ze Stargardu i jestem nowy na forum, ale chętnie bym dołączył do takiej grupy. Mój problem to osobowość unikająca + nerwica. Ze względu na rodzaj zaburzeń ciężko mi się wyrwać z domu, ale chodzę od jakiegoś czasu na "konwencjonalną" psychoterapię i myślę że spotkanie z ludźmi w podobnej sytuacji to mógłby być dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki ze Szczecina mam ogromna prosbe. Czy orientuje sie ktos ile wynosi wynajecie pokoju, jakiejs stancji u was? Moze znacie kogos kto chce wynajac? Znajoma musi spieprzac z domu bo jej facet dobiera sie do jej corki a pieniedzy ma niewiele. Bede wdzieczna za kazda wiadomosc. Piszcie na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×