Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ooo, to coś nowego z tą pracą! Myślę, że odzew powinien być, bo do dzieci poszukują niani... ale czy podołasz takim obowiązkom? Opieka nad dzieckiem jest ciężka i wymaga cierpliwości i siły fizycznej też. Obyś dała radę.

Ja po 2 godz. wizyty u Bratanka i Jego dzieci jestem zmęczona bardzo... trzeba cały czas mieć oczy i uszy naokoło głowy.

Ze starszą osobą chodzącą chyba nieco łatwiej.

Kochana dawniej na studiach jeszcze pilnowalam dzieci i to lubilam nawet , teraz nie wiem , ale musze sprobowac bo pieniazki sa mi bardzo , bardzo potrzebne.

 

-- 03 wrz 2014, 19:44 --

 

amelia83, mozna ta przyprawe kupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia , ja u mnie kupuje w takim wlasnie . Facet ja przywozi prosto z indii i ja kupuje na wage , biore np 3 deko :D zaleznie jaka mam zasobnosc portfela , nie wychodzi jakos strasznie drogo okolo chyba 3 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to dość ciężka praca, ale bywają różne dzieci i różni starsi ludzie-trzeba mieć nadzieję, że uda Ci się-powodzenia Kochana. Czekamy z Tobą.

Może będą jakieś propozycje w niepełnym wymiarze godzin, może doraźnie... :?:

 

Co do ciucholandów, to ja też korzystam często, nawet z internetowych. Jeśli mam jakieś wyjście "poważne", kupuję czasem coś nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana chcialabym takie dziecko okolo 4-5 latek zobaczymy co wyjdzie . Nawet na kilka godzin w tygodniu , cokolwiek byle g rosza sie dalo zarobic.

 

A dzis mialam dol mega rano i przed poludniem i co zrobilam? Wymalowalam sie , wytpachnilam ubralam i wyprowadzilam ta france depresje na spacer , miedzy ludzi :D:mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :great: i słusznie, może ona się wystraszy kiedyś w końcu :mhm:

 

Moja znajoma zaprowadza i przyprowadza małą dziewczynkę ze szkoły, czasami, gdy rodzice gdzieś wychodzą, ona zajmuje się nią-to niezła opcja.

 

-- 03 wrz 2014, 18:53 --

 

amelia83, Karinko, a nie chciałabyś wrócić do tego zajęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, wlasnie mysle o czyms takim ... zobaczymy co wyjdzie i czy sie ktokolwiek odezwie :bezradny:

 

Tak dzis mialam same mysli na nie i sie az rano poplakalam ale pozniej jak wrocilam juz ze spacerku i z tego ciuszkolandu bylo lepiej . Popralam kupione rzeczy , zjadlam obiad , zrobilam sobie pyszna herbatke roiboos i jakos w miare jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide Kobietki na kolacje :mrgreen: bo patrze ze juz 20 :)

A mi cos w brzuszku glodno :P:P

 

-- 03 wrz 2014, 20:00 --

 

jasaw, wlasnie ta sytuacja sie martwie i dlatego malow e mnie spokoju ostatnio ale poltora miesiaca mialam w sumie calkiem normalnie , malo kiedy mi sie zdarzaly jakies lęki czy doly .... Teraz mnie chwycilo bo frustracja mnie lapie na to szukanie pracy , na Mops i na UM ... Ale w koncu jakas prace znajde , mam nadzieje :uklon::uklon::uklon:

 

-- 03 wrz 2014, 20:01 --

 

Sciskam Was cieplutko :***************** Spokojnego wieczorku Dziewuszki :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×