Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!! u mnie lęki jako tako się wyciszyły .Martwię się tylko co będzie jak nie będę miał pieniędzy na kolejne prywatne wizyty po prostu nie mam ubezpieczenia płace horrendalne ceny za leki i wizyty u lekarzy płace za coś choć nie wiem czy mi to pomaga.Teraz rozpocząłem terapie odwykową od alkoholu.Teoretycznie każda poradnia ma lekarza psychiatrę który bezpłatnie w ramach leczenia odwykowego może przepisać leki przeciwdepresyjne i uspokajające.Niestety "mądra" pani doktor w jednej z czołowych warszawskich poradni nota bene dr.nauk medycznych zaoferowała mi leczenie w postaci 50 mg Pramolanu na dobe!!! czujecie to?? na dobe!!! .Na osobe tak lękliwą bezsenną i depresyjną jak ja 50 mg .Pomijając moją wagę około 95 kg to koszmarnie mała dawka. Zastanawiam się nad zmianą przychodni może trafie na bardziej ogarniętego specjlaliste.Jeżeli ktoś relacjonuje lęki niepokój i myśli okołodepresyjne jak do cholery można nie przepisać choćby większej dawki Pramolanu.Do tego robiła mi wymówki że nie mam ubezpieczenia (choć leczenie alkoholików jest bezpłatne).Eh co za życie ..........................

 

-- 12 cze 2014, 00:43 --

 

dodam że psychiatra prócz alkoholizmu stwierdził Zaburzenia Osobowości i Zaburzenia Lękowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za chooooojniaaaaaaaaaaaaa lalalaa, nie wierze ze jeszcze zyje, ale jak widac organizm tak latwo sie nie poddaje..od rana glowa napieprza, czuje ze migrena ale bez mroczkow, wiec juz nie wiem co to jest, moze cos innego, kurva ja chce rezonans, ale nie mam kasy, do tego mrowi mnie od wczoraj prawa reka i na plecach okolice prawej lopatki, wiec nakrecam sie ze to stan przedudarowy/zawalowy, najs...i jeszcze ta cholerna egzema rowniez po prawej stronie na dekolcie, nie wiem co to jest, bo nigdy na nic nie bylam uczulona, wyskoczyly jakies pekajace wodne bable, bleeeeeeeeee ja nie chce, czuje sie dzis jakbym miala zaraz 'zejsc' kurva.......BU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem walnięta w łepetyne, czuję, że nie wiem, o co wogóle chodzi na tym świecie, jestem wśród ludzi ale jakby obok nieobecna...obecna ciałem tylko i wyłącznie, nie chcę tak sie czuć a jakos tak bezsensu jest od zeszłego tyg, szczególnie w pracy jestem myślami gdzieś indziej i nie umiem sie skupić na danej chwili.

mam ochotę krzyczeć wyjść i uciec :why: co się znowu ze mna dzieje :hide: jestem słaba

nie mam życia w sobie, może to chwilowo jestem na zakręcie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przezylam drugi w zyciu atak paniki..wow. myslalam ze niczego sie nie boje. kurv. czyli jak rozumiem nadchodzi era nerwicy, yay. swietnie. zawsze to odmiana po 3 latach depresji i 2 latach permanentnej dd. ble nadal mam gule w gardle. udusze sie - nie udusze - udusze- nie udusze... spoczi. juz jest stabilnie. chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu zawsze krva musi nas ciagnac do rzeczy ktore z gory nie maja szans powodzenia

Bo widac jednak jakaś szansa jest ;)

 

Nie mogę spać chociaż w dzień na chodzie byłam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, szansa na cos ulotnego, na chwile czegos pozornie wspanialego, ale jakim kosztem?

Dlatego ja już sobie odpuszczam i niech się dzieje wola nieba. -_-

 

-- 13 cze 2014, 13:53 --

 

Zbyt wysokie wykształcenie utrudnia mi życie. Dlaczego nie rzuciłem szkoły tak jak planowałem?

No problem. Poprostu nie przyznajesz się do tego wysokiego wykształcenia i po problemie :mrgreen:

Jak pracodawca pyta to mówisz, że rzuciłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażenowana tym, że ciągle sie czymś stresuje, w nocy nie spie, a jak juz spie to sie budze.

w dodatku w pon wizyta u lekarza, jestem na sertralinie drugi tydzien ale przeszkadza mi apetyt i kiniecznie chce cos na niego, myslalam nad fluoksetyna ale jak myslicie mam tak z bomby powiedziec lekarce zeby mi przepisala cos na napady bulimiczne mimo ze wlasciwie dopiero co zaczelam asertin i chce juz cos innego? jestem w kropce, stresuje sie strasznie bo wilczy apetyt dla osoby z ed to udreka, grrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×