Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mija 1,5 roku jak nie mogę znaleźć pracy...

 

Chyba jestem nikomu nie potrzebna. Siedzę w domu, rodzice płacą rachunki. Ni wakacji, ni sprzętu, ni kosmetyków - siedzę, i nie mam kasy. Znajomi chodzą na imprezy, piwa etc a ja siedzę w domu i patrzę w sufit - czasem mam nadzieję, że coś zleci z nieba... Jakaś forsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie dzis czuje jak ostatni frajer. Pisalismy dzis egzamin. Ci ktorzy byli odważni, nie mieli zupelnie pojecia o przedmiocie ściągali jak sie dalo. A ja sie jak zwykle balam. Czemu musze sie bac wszystkiego i wszystkich.

 

Do tego wystawila mnie znajoma w kwestii zalatwionej praktyki dyplomowej. Gdzie mnie teraz przyjma na lipiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie no bez przesady. Sciagac zawsze sie da :) tylko trzeba umiec. Poza tym to nie zalezy jako tako od uczelni tylko prpwadzacego.

 

Ramanujan, mnie bardziej wkurza to ze na studiach moj wrog - dość tępa osoba, prześlizgujaca sie przez semestry - zalicza prawie wszystko wlasnie przez cwaniactwo a robi z siebie inteligenta. I to tak zebym ja to widziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, uwierz, że się nie da ;) egzamin w formie elektronicznej na komputerze, każdy ma w innej kolejności pytania, sala monitorowana, nie wnosisz na nią nic poza identyfikatorem i kluczykiem od szafki, ewentualnie chusteczkami (wszystkie torebki, telefony, odzież wierzchnia, nawet zwykłe zegarki na rękę zostają w szafkach w szatni). Monitory są takie, że patrząc pod kątem widzisz czarny ekran, nic poza tym, także nie ma szans zerknięcia w czyjś monitor, zresztą stanowiska są w dość dużych odległościach, a sala ma taką akustykę, że każdy szept słychać ;)

 

tu masz przykładowe zdjęcia jak wygląda sala egzaminacyjna: http://www.citk.ump.edu.pl/galeria.html

stanowiska są przydzielane z góry, nie siada się jak chce ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×