Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

zle dziala lek, moj dobry stan wczesniej wynikał z połączenia coaxilu i tego drugiego, samodzielnie działają kijowo, kolejny błąd lekarza bo kazał brac pojedynczo i mialo byc działanie przeciwlękowe a go nie ma, jestem wyczerpany i osłabiony, juz nie wiem ktory raz z kolei daje mi zły lek, musze wrocic do tego swojego połaczenia, z tym ze on mi go nie kazał zastosować

poza tym znów kolejna pomyłka w pracy, przez calą szkołe nie zrobiłęm tyle błędow co tu przez 3 tygodnie, nie mam siły juz sie tak męczyć

 

-- 27 maja 2014, 21:16 --

 

Elmopl

masz tu porównawczą opinie escitalopramu i innych SSRI, moze wartoby zmienic w koncu ten lek jak Ci nie słuzy

Ja po 4 tygodniach stosowanie musze powiedziec ze w kierunku fobii spolecznej 50 mg sertry dziala na mnie mocniej niz 20 mg escitalopramu. W ogole to mam wrazenie ze escitalopram jest mocno przereklamowany. Nie umyma sie nawet do piet sertralinie i paroksetynie w leczenie zaburzen lękowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmo,,tez uważam, ze za długo ciagniesz esci bez oczekiwanego efektu. Na co właściwie czekasz, bo skoro bierzesz od stycznia, to juz na pewńo nie rozkreci sie. Mi lekarz zaproponowała zmianę esci na paro po 3 mcach brania esci bez specjalnych efektów.

 

 

Inez, terminal, dzięki dziewczynki za zainteresowanie. Mój lekarz uważa, ze to raczej przewlekly stres niz albo tez rozwijajaca sie nerwica. No właśnie mnie boli ten wolnoplynacy lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore,bo są dlugie okresu gdzie jest ok.potem jest dolek-tak jak w tej chwili.

Na paro tez bylo roznie,choc tak jak pisalam inaczej,mam wrażenie,ze lepiej pod względem motywacji

ale boje sie przejść na paro....bo nie chcialabym znowu przechodzić jakichkolwiek skutków ubocznych idstawiania esci wchodzenia na paro....po prostu jestem tchórzem i musialabym chyba dluzszy czas sie źle czuc żeby w końcu rzucić w pizdu to esci....

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego,ze leczenie na pól gwizdka to nie leczenie.Ale co mam poradzić na glupia beretke i strach przed lekami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec

Ja byłem w okresie lipiec-październik i nie było zadnych glonów w morzu, były w zatoce przy brzegu, nawet mam zdjęcie jak jest cała zielona porośnięta tymi glonami, to tam faktycznie śmierdziało troche bo był zastój wody, ale nad morzem nie

 

-- 27 maja 2014, 22:02 --

 

6085373700_1401224463.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac we wrzesniu juz tego narosło troche, bo wcześniej nie było tego w tym miejscu

 

-- 27 maja 2014, 22:05 --

 

Elmopl

tak, ale oni nie potzrebują stazysty tylko juz pracownika samodzielnego i troche to wszystko dziwnie wyglada bo nie ma czasu nawet zeby mi ktos cos na spokojnie wytlumaczył bo jest ciagly ruch no i potem są błędy

 

-- 27 maja 2014, 22:06 --

 

probnym bezpłatnym, cos jakby praktyka tylko ze robie to co normalna osoba a nie to co praktykant, bo zaden praktykant nie sprzedaje leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest dziwne bo pierwszy raz z czyms takim sie spotkałem a byłem wczesniej w dwóch aptekach ,mialem byc tylko tydzien ale potem na własna prośbe mi to przedłuzyli do konca miesiaca bo stwierdzili ze po 5 dniach nie nadaje sie do samodzielnej pracy, tylko ze to było wiadome od początku, jestem do konca tego tygodnia i raczej musze sie rozgladac za inna apteka, plus taki ze sporo sie nauczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to sku....nstwo....tak to sobie moga co trochę brac ludzi i mieć darmowych pracownikow....

oczywiście ze biorą, zatrudniają z urzędu pracy na staż i nic za nich nie płacą a potem po stazu do widzenia i kolejny darmowy, ale ja sie niestety nie kwalifikuje na staż urzędowy

 

-- 27 maja 2014, 23:05 --

 

Elmopl

jak Ci sie podobają glony na zatoce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Rozumiem.Ja wyrzucilam calkiem niedawno,no moze rok temu,zdjecia z tym moim bylym chlopakiem....Tez bardzo go kochalam i rozumiem Cie doskonale.Ale jak nie zaczniesz żyć od nowa,to jedziesz ciągle tkwil w....tej niemocy.Tak nie mozna,bo to wegetacja nie życie.

A rozmawiales z Nią czy jest jakakolwiek szansa na powrót do siebie?

 

-- 27 maja 2014, 23:23 --

 

Szef Wam zafundowal lot?!!!O rany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn on za to nie płacił tylko jakoś sie tam dogadał z tym pilotem, normalnie to by kosztowało jakies 300-500 zł ,nie pamietam dokładnie ale jakos tak

Ten lot to był koszmar, musialem lyknac kilka Afobamów bo mam lęk wysokości, zrobiłem to tylko dla niej zeby sie przeleciała

Rozmawialem niedługo po tym jak odeszła, nie dała zadnych szans

 

-- 27 maja 2014, 23:28 --

 

Elmopl

Przy esci? Jak bralem paro byłem tak znieczulony ze moglem sobie przegladac te zdjecia i nic mnie nie ruszały bo nic mnie wtedy nie ruszało, kompletnie nic

 

-- 27 maja 2014, 23:32 --

 

Dobra bo sie zasiedzialem a jutro trzeba wstac, jak chcesz poogladac inne zachody albo inne zdjecia to Ci wrzuce jeszcze jutro, mam jeszcze pare ciekawych ale teraz musze sie zbierac

Dobranoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gdyni.

Jaka dzielnica? Ja rowniez z Gdyni. (z ciekawosci pytam, nie jestem stalkerem i jestem mlodszy od Ciebie prawie 2x ^^)

 

-- 27 maja 2014, 23:35 --

 

Lunatic, wpadnij po tego kopa w dupe. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ja przy esci znowu zaczelam plakac!!!

Wiele lat nie umialam plakac,na paro tymbardziej.

Teraz cos sie porabalo w lepetynie,ze czasami same lzy mi leca czsami....

Dziwne uczucie:)

A juz myslalam,ze nie mam lez,bo w życiu tyle sie juz wyplakalam....no ale nowa produkcja sie pojawila:)

Ale serio,myslalam,ze cos ze mna juz nie tak-odnośnie lez,bo baby z regoly da placzliwe,a mnie przez tyle lat nie poplynela ani jedna lezka.....do czasu jak poznalam esci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×