Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co ja na razie mam motor kolo tylka mam pisk w uchu i to mnie meczy, w sobotę ide na zabieg drenaż ucha, który spowoduje usuniecie

plynu z ucha, jest szansa ze to wyeliminuje te szumy. Jak to nie pomoże to będzie zastosowane inne leczenie. Jestem klebkiem nerwow, w nocy

nie moge zasnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, czyli jeszcze stoi u mnie ale zadatkowany, mial koles odebrać wczoraj ale jakos nie dzwoni, nie pisze..uj wie co jest....

Ja nie bede wydzwaniał, zastawił hajs to on niech sie martwi :D

Dlaczego go sprzedajesz???? To strasznie...smutne i...intymne :/

Zresztą co mnie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, sprzedaje z wielkim bólem w sercu, specjalnie wystawiłem zaporowa cenę z nadzieja ze nikt nie skusi sie a jednak skusił sie.

W obecnej sytuacji zdrowotnej nie czuje sie pewnie, nie załacza mi sie ten luzik taki jakby autopilot/wiesz co mam na mysli/, nie czuje frajdy z jazdy, mam leki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, zuch dziewczyna, mam teraz 1100xx, ale wczesniej mialem cbr1000rr tej klasy co r1.

Byłeś na zlocie w tym roku w Bielsku albo Częstochowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, sprzedaje z wielkim bólem w sercu, specjalnie wystawiłem zaporowa cenę z nadzieja ze nikt nie skusi sie a jednak skusił sie.

W obecnej sytuacji zdrowotnej nie czuje sie pewnie, nie załacza mi sie ten luzik taki jakby autopilot/wiesz co mam na mysli/, nie czuje frajdy z jazdy, mam leki...

Wiem(!)...A, jednak jak się widzi kolumne to... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×