Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hellooo, wrócilam z lasu szłam z trzęsącymi nogami ale dałam jakoś radę, mam agorafobię, kiedys tak nie miałam, nie tak mocno, teraz sie trzęsę jak wychodzę tzn od 2 tyg :-| ale wyszłam od rana ogarniałam chałupę, pranie, zmywanie naczyń, podłóg, odkurzanie i z tych rzeczy jestem zadowolona , że nie zwinęłam się w kłębek pod kocem, M mnie tez w jakimś stopniu motywuje, rano mówi, "zbieramy siły, kochanie" :pirate: podpowie o jakiejs drobnostce do zrobienia i ja mu wierzę, że mi to może pomóc, też jesteście czasami tak nieogarnięci ? :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Anna Maria, hejka, jak u Was dzionek?

 

ostatnio bardzo boje sie prebywać z ludzmi, pierwszy tydzień total brak sił i energii a teraz dodatkowo trudności w wychodzeniu, rozmowie, lęki nawet w domu, cieszę się, że dzisiaj sił przybyło i nie leżę...ale cieżko jest... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila odpoczynku i z powrotem do miasta na spotkanie autorskie z powieściopisarką. :yeah: Jeśli mi się nie odwidzi bo to wszystko możliwe mogą mnie złapać lęki :roll: Póki co czuję się silna i pewna siebie :mrgreen:

 

-- 06 maja 2014, 13:10 --

 

amelia83, tulę Kochana :***

 

-- 06 maja 2014, 13:10 --

 

amelia83, i tak dzielnie dajesz sobie radę ;**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotałam zaproszenie do znajomych do Sopotu , M pojechał sam, po drodze dziadka do szpitala zawieżć na zabieg, mam lęk nawet przed znajomymi, uciekam w swój świat :oops:Anna Maria, pisałas, że z M. Kalicinską jedziesz sie spotkać, moja siostra uwielbia Ją i Jej ksiązki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, tak, z Nią. Karinko, rozumiem, że jest Ci ciężko, ale staraj się nie zamykać w swoim świecie. Nie daj boże skończy się to psychozą :(

 

-- 06 maja 2014, 13:36 --

 

Marcin2013, cześć

 

jasaw, chyba dam radę. :yeah:

 

-- 06 maja 2014, 13:37 --

 

Też mi zależy żeby wyjść do ludzi. Polubiłam tych ludzików z grupy literackiej. mam nadzieję że będą w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :*********** :papa::papa::papa:

Wrocilam wlasnie z miasta , bylam na terapii a pozniej bylam popatrzecza sandalkami . Dzien super mimo ze mialam lęki rano.

Humor mi tylko psuje wezwanie na komisje Zus ktore wlasnie wyciagnelam ze skrzynki a ktore jest na czwartek :silence: Bede badana przez lekarza psychiatre.

Juz sie stresuje.

 

Ale dzien i tak jest poki co udany!

 

Dzis mialam temat trudny na terapii bo rozmawialysmy o smierci.

 

Ide robic obiadek >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×