Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

monmaria, nie najlepiej i przytyłam znowu po lekach :oops: a u Ciebie jak?

Nie martw się, że przytyłaś. Ważne żebyś się dobrze czuła i leki działały.

U mnie lepiej, jak byłam sama w domu to miałam za dużo czasu na myślenie. Teraz moi wrócili i musiałam się postawić do pionu, żeby nie zauważyli, że się denerwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Aj kurde robil mi wszystkie i hormony musialam, az boje sie jutro dzwonic :roll:

 

-- 05 maja 2014, 19:54 --

 

monmaria, Cos jest nie tak..chyba z hormonami.. :bezradny:

 

-- 05 maja 2014, 19:55 --

 

monmaria, A gdy sie bierze paro zalecaja badania krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kolacyjki dobre, tylko ja sobie nimi bym nie pojadła :hide:

 

a czemuż to? nie lubisz jarskiego jedzonka?

 

Też muszę zrobic sobie badania krwi, dobrze, że przypominacie :uklon: po tych lekach trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jakbym zjadła lekką kolacyjkę, to bym się w nocy obudziła i marsz do kuchni, więc wolę sobie pojeść na noc i spać spokojnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, tylko,że ja tyje strasznie w krótkim czasie po tych neuroleptykach :evil: nie mogę tak tyć bo to się już robi straszne

 

wzięłam leki, olanzapiny dziś tylko 1 tabletkę...za chwilę nie wejdę w żadne swoje ciuchy,muszę z tym coś zrobić, ciekawe co jutro powie ordynator na ponowne przyjęcie mnie do szpitala...mówił mi jak się wypisywałam,że będzie gorzej, oczywiście go nie posłuchałam bo się uparłam jak osioł i swoje, jak mnie teraz przyjmie to będę musiała siedzieć w tym szpitalu tak jak będą kazać, ja już sama nie wiem co jest dla mnie dobre, mam taki straszny mętlik w głowie, nie wiem co mam ze sobą zrobić, jaką drogę obrać, czym zająć się zawodowo, nie mogę znaleźć dla siebie miejsca w tym życiu, do tego te lęki najgorsza jest fobia społeczna to jest okropne :why::why::why: przepraszam,że was męczę musiałam to z siebie wyrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę sie uspokoić, a dobiło mnie jescze to, co ojciec M myśli o naszym związku i mojej chorobie :why::why: powiedział M, zeby zmienił swoje życie jak sie dowiedział, że nie będzie mnie w pracy iże to niby Jego-ojca bardziej dotyka ta sytuacja i moja choroba, pewnie nie chą żeby ich syn cierpiał przeze mnie choc M mnie zapewnia że najważniejsze jest to ,że mamy siebie i będziemy walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, miałam ostatnio we wrześniu pełne badania robione, było ok. oprócz hormonów tarczycy... mam nadczynność. Później pod koniec stycznia znowu hormony tarczycy (już lepiej) i przeciwciała przy tarczycy (tak sobie).

 

A Tobie Haniu czego szukają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×