Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, 13 maja powinnam iść, mogę też 12 iść bo przyjmuje w poniedziałki i wtorki, gdybym się uparła mogłabym iść jutro ale nie chcę jutro...co ja mu powiem???że sobie nie radzę znowu źle się czuje i jeszcze głupia wyszłam ze szpitala na własne żądanie?! Poczekam chociaż do tego 12 maja,bo w tych dniach muszę iść po receptę :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, Ja czekam aż moja mama wróci z pracy, to wypije z nią kawę i pogadam może mi trochę ulży, zwariuje jeszcze trochę od tego wszystkiego

 

-- 05 maja 2014, 11:28 --

 

amelia83, no właśnie mam od niedawna bo w szpitalu zwiększyli mi dawkę, pozmieniali i dołożyli nowe...miałam być tam w szpitalu pod kontrolą ale miałam już dosyć i wypisałam się do domu, uprzedzali mnie,że będę miała zjazd w dół no i mam zjazd w dół, umrę chyba :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiady nie pojechali. Nici ze spaceru z psiakami :why: ale brat pojechał do pracy to mniej lęków tym że mam dziś nastrój do dupy to i tak nic nie daje. :roll:

 

Hejka :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, hej :***

Zmniejszam dzisiaj tą olanzapinę do 1 tabletki na noc, zobaczę jak będę spała, bo zwariuje od tego,że ciągle jestem głodna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, To najpierw zmniejsze na 2 noce a potem odstawię zupełnie bo się wykończę :why: jak będę dobrze spała to podziękuje za to dziadostwo :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdę za tydzień do lekarza,a do tego czasu zrobię porządek z tą olanzapiną bo za chwilę nie wejdę w żadne moje ciuchy i będę miała duży problem,z kasą cienko stoję i nie chciałabym wymieniać całej garderoby... :evil: Jeszcze czekam aż dostanę wezwanie na komisję :roll: tak mi się to wszystko dłuży i denerwuje.Jestem strasznie rozdrażniona i zdołowana w jednym.A może pójdę do lekarza jutro??Pójdę już po receptę :roll: powiem,że czuje się źle i że nie chcę już tej olanzapiny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, U mnie w przychodni jest tak,że jak masz kartę już założoną u nich to dzwonisz albo idziesz i w ten sam dzień Cię przyjmują, mój lekarz jest w poniedziałki i wtorki więc mogę jutro iść tak na upartego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, No jak wytrzymujesz to jest ok:) ja nie wiem, zobaczę rano jak mnie najdzie to zadzwonię i się zarejestruje a jak wytrwam to będę musiała poczekać do poniedziałku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, no wytrzymam. Gorsze stany przechodziłam.

 

-- 05 maja 2014, 13:17 --

 

Kurcze zapowiadają przymrozki, a jutro rano muszę jechać na terapię

 

-- 05 maja 2014, 13:17 --

 

Idę w piecu rozpalić bo się do końca dnia nie wyrobię :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×