Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, a już dzisiaj pisałam, że trochę kiepsko bo się stresuję zabiegiem. Czytam, że wybierasz się do lekarza. Przykro mi, że źle się czujesz :(

 

-- 04 maja 2014, 21:37 --

 

wieslawpas, mierzyłeś sobie ciśnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wiesz jak to jest każdy zabieg może być poważny, tym bardziej że jest w narkozie. No i oczywiście sobie genialnie wymyśliłam, że "pieron jeden wie" czy mnie obudzą, jakaś masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :) dawno nie zaglądałam ale zaganiana jestem i tak o;/ przygotowania do sezonu trwaja... już lada moment zaczną się wyjazdy i zacznie się stres ;/ w zasadzie to już chyba podswiadomie mnie to niepokoi... w ten weekend mielismy nauki przedmałżeńskie takie w jeden weekend wszystko tak że przygotowania do ślubu czyli kolejne stresy... dodatkowo 11 maja mija rok od pierwszego ataku padaczki i wracaja wspomnienia nerwy i lęk przed atakiem... taka sama pogoda takie same sytuacje... horror;/ ostatnio mam gorsze dni... czuję taki bezsens znowu i jakieś lęki że już zawsze będę żyła w takim lęku i że nic mi nie pomoże... że nie umiem żyć jak inni;/ masakra... mieliście może cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, mam nadzieje że minie... staram się nie myśleć a jak jest już mega źle to łyknę lek doraźny i jest lepiej.... ogólnie to biore 10mg escitilu tylko więc nie jest chyba ze mną aż tak źle... chyba w razie gdyby było ze mną źle da się jeszcze coś zrobić ku lepszemu samopoczuciu ?? jak myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×