Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, ja już nie wiem co ze mną jest nie tak, że nie mogę niczego wkoło siebie zorganizować, nawet swoich myśli poukładać, znaleźć jakiś cel :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to masz kochana bardzo mądrego faceta, nie przejmuj się co tam tata, teściu czy ktoś inny mówi. Ja mam teściową jak z przysłowiowych kawałów... Będzie dobrze :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kochanie, ja też mam depresję :******* wiem,że nie masz na to wpływu, jakbyśmy miały na to wpływ to nie cierpiałybyśmy tak :**** Twój facet Cię kocha i to jest najważniejsze a nie to co myśli jego ojciec, z jego ojcem nie żyjesz. Ja też mam z moją teściową różne zdanie na różne tematy i czasami nawet nie mam siły z nią gadać bo mnie drażni pytaniami,a wie,że mam depresję.Tulę mocno:***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, Ja już mam dosyć neuroleptyków...a depresję mam cały czas więc coś trzeba pozmieniać, kwestia tego czy przyjmą mnie na oddział czy nie przyjmą, a w dupie z tym wszystkim, popierdolone to wszystko jest, mam dosyć, okropny mam humor :why::why:

 

-- 05 maja 2014, 19:09 --

 

hania33, okropne to jest, gdybym umiała znaleźć swoje miejsce w życiu może byłoby mi trochę łatwiej walczyć z depresją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie Twoja wina nigdy tak nie myśl. Pamiętaj jedno, że jak ktoś nie miał do czynienia z tą chorobą to jej nigdy nie zrozumie. Jeżeli jest wyrozumiały to zaakceptuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja się boję /znowu się boję/ że nie będę umiała się odnaleźć i nie wyjdę już na prostą

 

platek rozy, :********

 

monmaria, wiesz, gdybym była "zdrowa" może inaczej odbierałabym moją teściową ale,że ona jest straszną gadułą i wie,że mam depresję nie zawsze mam ochotę coś mówić najlepiej mi jak mam spokój a ona mnie zagaduje na śmierć, gada...gada a ja mam dosyć to potem się obraża nie rozumie,że ja nie mam siły na rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, jest , dlatego za rada mojej psycholog staram sie jak najwiecej z tego dnia wycisnac . I staram sie nie postrzegac dnia jako caloego zlego bo np mialam lęki poowedzmy rano to staram sie wycisnac z dnia cos po poludniu . Bo inaczej oszaleje .Dzis mialam lęki rano ale pozniej juz bylo ok wiec mowie sobie ze to nie byl zly dzien.

 

-- 05 maja 2014, 20:21 --

 

amelia83, tulam Cie goraco :**************i tesciem sie nie martw , wiem ze ciezko ale dbaj teraz o siebie i swoj spokoj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja mojej teściowej nigdy złego słowa nie powiedziałam, zawsze starałam się żeby było ok. Niestety tylko ja wiem ile łez przez nią wylałam. Teraz nawet nie chce mi się do niej jeździć, odwiedzam ją ze względu na męża. Niektórzy mają takie charaktery, że się nie da i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×