Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

lucy1979, w 2012r bylem dwa miesiące w Ekwadorze, mam tam dobrego przyjaciela, mieszka na stałe w Quito.

naprawde nie ma czego zazdroscic, wrociłem wjebany w koke po uszy i skończyłem na detoxie na nowowiejskiej :D

Pogoda w tym okresie jak bylem.. do dupy, rano słonce niby wiosna później tak po 13 lato a kuzwa po 18 jesień, zimno w hooj..śmigałem w polarze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, daje, i lepiej nie próbuj...dopóki masz jest o.k, gorzej jak sie kończy i nie ma skąd wziasc a nie ma pod ręka żadnego alko w celu zapicia zejscia...masakra

 

Nie mam inspiracji próbować, pytam z czystej ciekawosci i, no, uczylam sie kiedyś coś o tym, mozgu na overdrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy faceci tacy sa tak naprawdę.
Prowokatorka :P

Tyle plusów u mnie zdążyłaś nałapać i wszystko przepadło :<

Nie każdy facet to nałogowy dupcyngier,tak i nie każda kobita "leci na kase" i inne debilne stereotypy...s
Zawsze mnie to bawi jak bardzo twoje określenia na seks obrzydzają mi to zjawisko. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy faceci tacy sa tak naprawdę.
Prowokatorka :P

Tyle plusów u mnie zdążyłaś nałapać i wszystko przepadło :<

Nie każdy facet to nałogowy dupcyngier,tak i nie każda kobita "leci na kase" i inne debilne stereotypy...s
Zawsze mnie to bawi jak bardzo twoje określenia na seks obrzydzają mi to zjawisko. :smile:

 

Ale malo skutecznie sprowokowalam, skoro nie chcesz mnie od tego przekonania odwieść.

Bo to wiesz, jestem baba, myśle "tak", mowie "nie". :why:

 

I nie obrzydzaj seksu facetom, i facetow za malo jest w relacji do kobiet, i dopiero zaczeloby sie rwanie pazurami :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsume, Hehe i jeszcze druga, ale manna z nieba. :D

 

-- 03 maja 2014, 20:37 --

 

mangiferaindica, No ze spadłaś mi z nieba jak oczekiwany cud. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×