Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie jest dzisiaj w Wawi otwarty jakis sklep ogrodniczy, pytam poważnie, musze kopić perlit na juz..

 

-- 03 maja 2014, 17:18 --

 

Natsume, wybacz ale znam swojega pieska od 7 lat i nie zawsze pozwala usunąć sie ze swojego miejsca a zwłaszcza wieczorem kiedy to układa sie do snu na owej sofie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciólka była w szoku jak jej nieufny kot jak tylko siadłam od razu przylgnał na moje kolana, a jak byłam na majowym wypadzie głaskałam olbrzymiego bernardyna i kaukaza, choc znajomi uprzedzali ze to takie grozne psy ;) takze corsiak jeszcze bedzie ze mna wódke pic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsume, moj nie warczy ani nic z tych rzeczy, po prostu jest tak nieprzytomny ze smeczenia po wieczornym spacerze ze na nic nie reaguje, ma najzwyczajniej wyjebane :D

 

-- 03 maja 2014, 17:33 --

 

ladywind, ona jest bardzo lagodna i przyjacielsko nastawiona do wszystkich, problem jest w tym ze jak padnie wieczorem to dzwigiem go nie ruszysz z sofy :D

 

-- 03 maja 2014, 17:37 --

 

mangiferaindica, statystycznie to w swoim wieku powinienem miec żonę, dwójkę dzieci, telewizor plazmowy, zakola, brzuch piwny i kredyt na mieszkanie a nic z tych rzeczy nie posiadam :D

 

Zostaje więc empirycznie :P

Trudne słowo i wiele znaczeń..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsume, moj nie warczy ani nic z tych rzeczy, po prostu jest tak nieprzytomny ze smeczenia po wieczornym spacerze ze na nic nie reaguje, ma najzwyczajniej wyjebane :D

 

-- 03 maja 2014, 17:33 --

 

ladywind, on jest bardzo lagodny i przyjacielsko nastawiony do wszystkich, problem jest w tym ze jak padnie wieczorem to dzwigiem go nie ruszysz z sofy :D

 

-- 03 maja 2014, 17:37 --

 

mangiferaindica, statystycznie to w swoim wieku powinienem miec żonę, dwójkę dzieci, telewizor plazmowy, zakola, brzuch piwny i kredyt na mieszkanie a nic z tych rzeczy nie posiadam :D

 

Zostaje więc empirycznie :P

Trudne słowo i wiele znaczeń..

 

Napij sie ze mną, to pieknie wytlumacze moje rozumienie. No.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, dobra, dobra...najpierw mnie upijesz, później zamkniesz drzwi na klucz i wykorzystasz a po wszystkim dopiero wytłumaczysz o co kaman z tym całym empiryzmem w Twoim wykonaniu..

 

Jeszcze trochę, a uwierze, ze byś chcial.

Nie każde upicie sie musieć skończyć sie wykorzystaniem :evil::evil:

 

 

No niech ktoś sie ze napije, czuje to szalenstwo swidrujace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, masz racje nie musi, moze byc za obopólną zgoda..bez gróźb karalnych :D

 

-- 03 maja 2014, 17:56 --

 

mangiferaindica, dzisiaj nie mogę pic, niestety....odbieram o 23ciej przyjaciela z Okecia, z za wielkiej wody przylatuje, tak wiec kuzwa musze tam byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, masz racje nie musi, moze byc za obopólną zgoda..bez gróźb karalnych :D

 

-- 03 maja 2014, 17:56 --

 

mangiferaindica, dzisiaj nie mogę pic, niestety....odbieram o 23ciej przyjaciela z Okecia, z za wielkiej wody przylatuje, tak wiec kuzwa musze tam byc :D

 

Ależ ja nic nie karze i nic nie sugeruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha miałam swego czasu rottweilerkę, naprawdę cudowny pies ale jak legła na kanapie to ni cholery nie dało się jej zwalić :)

A jak ktoś siadał na jej miejscu to na chama po prostu właziła na kolana i się rozpychała.

wiec rozumiesz co mam na mysli a corsiak jest troszke większy.

 

-- 03 maja 2014, 18:04 --

 

mangiferaindica, Oj tam, pewnie ze nie karzesz/bardzo nie lubie tego slowa/ ale sugerować zawsze mozna, faceci nie sa za bardzo domyślni.

Studiujesz bardzo interesujący kierunek, bedziesz robila na mnie ankietę do magisterki. :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, a Ty od razu musisz mi w Pesel patrzeć.. nie myślisz chyba ze chciałbym zostać Twoim facetem. :D

Wiek nie ma znaczenia aby napić sie wina czy wypic kawe w knajpie :D

 

Ta, wiesz, oczywiscie już ci dobieram krawat do koszuli na ślub :silence: poza tym jestem przekonana, ze faceta na stale to ja nie znajde.

 

Ja po prostu potrzebuje rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×