Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udowodnię, nie mam jak. Mogę ci tylko napisać, że ja szukam osoby, która potrzebuje pomocy tak jak ja, ale mimo, że pragnę to nie jestem teraz gotowy żeby z nią być. Muszę najpierw uporać się sam z określonymi problemami, chyba, że ta osoba mieszkała by gdzieś blisko mnie, to zupełnie zmienia postać rzeczy.

 

Wybaczam w takim razie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szrama wierz mi że bycie z osobą "która też potrzebuje pomocy" nie prowadzi do niczego dobrego :P.

Najlepiej samemu doprowadzić się do porządku i być z osobą mobilizującą do działania, a nie taką z którą siada się i utyskuje nad własnym nieszczęściem.

Tró,polać jej czego sobie tam życzy,albo czystej D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wielkoniebieskookiej blondynki o jasnej alabastrowej karnacji. Długie proste włosy do pośladków. Pełne czerwone usta z pulchnymi większymi policzkami. Najlepiej z fałdkami przy kącikach ust. Wzrost z przedziału 160-180 cm. Mile widziane pieprzyki i znamiona na ciele. Dowolność w wielkości piersi,ale nie za małe.

Ciepły, miły, uspakajający głos. Nie uległa za łatwo, z szeregiem własnego zdania i racji ale potrafiącą się przyznać do własnego błędu. Inteligentna z ponad przeciętnym intelektem. Potrafiącą mnie przywołać do porządku, nie na odwrót. Uwielbiająca gotować i sprzątać. Pasjonująca się downhillem i fotografią. Tylko tyle. Czekam na potok chętnych blondynek na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsume, Sznycle z indyka i piersi z kurczaka w marynacie miodowo- pomarańczowej z imbirem i kurkumą. Możesz mi nie wierzyć ale jestem mistrzem przyrządzania tego mięsa na grillu. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsume, Frytki to będzie mi na obiad takowa kobieta robiła aż do usranej smierci. :D

 

Zyczę powodzenia w znalezieniu takowej jelonki :mrgreen:

 

Oczywiście ja bym obierał i kroił ziemniaki oraz zmywał tłuste gary. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×