Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie wiem co robic... jest mi duszno ale to wszystkim w domu jest duszno... cala noc robili stadion obok osiedla... cos tam wylewali moze od oparow jakis... ja jak zwykle tylko panikuje... ciezki dzien mam... jakas zestresowana jestem:/ mialo byc dzisiaj cieplo i slonecznie a cale niebo zachmurzone i zimno wiec raczej na dworze nie pochodzimy;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na wyspie :papa::papa::papa: aaale zimno dzisiaj i wieje :shock:

Ja już po zakupach, duszę mięsko na obiad i planowałam umyć następne okno, ale jak takie zimno....brrrr, to sobie odpuściłam :roll: też posprzątam tylko z grubsza ;)

Byłam na rynku, kupiłam sobie mały bukiecik śmiesznych żonkili, takich strzępiastych, pięknie wyglądają na stoliku... trochę słońca w domu :yeah:

platek rozy, trzymaj się kochana, zjedz coś żeby podnieść cukier, z resztą sama wiesz co Ci pomaga... i poprawi się!! buziaki***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, tak, z grubsza, jakoś nie mam dzisiaj weny do sprzątania, bolą mnie ramiona... i tak w ogóle :?:roll::roll:

 

płatku, duszę wieprzowinkę z cebulą i papryką (dużo) i ziołowymi przyprawami, taki gulasz z warzywami, dodam może fasolki szparagowej i do tego ziemniaczki :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też wolę duszone, nie lubię smażonych, panierowanych, bo takie suche i niezdrowe smażone :o

 

-- 05 kwi 2014, 11:06 --

 

gdyby nie bylo tak duszno to jeszcze bym to zniosla ale ja sie pieke doslownie;/

 

, to może przewietrz mieszkanie trochę, albo wyjdź na krótki spacer żeby się dotlenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×