Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, też się wybieram na zakupy. Muszę kupić mleko chudsze bo brat kupił 3,2 no i płatki

 

Faraway, puls poniżej 60 to bradykardia. Po mimo to jestem roztrzęsiona a nie powinnam. Z reguły byłam przy takich parametrach zdechła i wyczerpana. Duszno mi jakby brakowało tlenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, No właśnie, pielęgniarka tylko stęka,że takie ciśnienie, lekarz mówi "niskie" i nic kończy się na tym :roll:

chocovanilla, :papa:

 

-- 05 kwi 2014, 12:46 --

 

kasiątko, ja też to biorę ale mało bo muszę uważać na ciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja muszę brać bo innej metody na moje drgawki nie ma tylko ten skutek uboczny, ale bez proplanolu miałam puls 62 więc mocno nie obniżył.

 

-- 05 kwi 2014, 11:49 --

 

Faraway, tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Mi też lekarz kazał brać ze względu na trzęsące się okropnie ręce i nogi, ale biorę w małych dawkach to pomaga średnio ale więcej nie mogę :( do tego ratuje się hydroksyzyną. Wiem,że kiepskie to ciśnienie i puls od czego nie wiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ciśnienie samo w sobie nie jest złe tylko przy takim pulsie to aż dziw.

 

-- 05 kwi 2014, 11:53 --

 

Podobno przy niższym ciśnieniu dłużej się żyje, ale nie wiadomo czy z wiekiem nie będziesz miała nadciśnienia bo puls jest wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wiem, zawsze miałam takie wysokie i nigdy nikt (lekarz) nic z tym nie zrobił dlatego nie mam pojęcia co to może być i od czego bo NIBY serce mam zdrowe...jakąś tam małą arytmie, której nawet nie leczą bo nie ma sensu?! :shock:

 

-- 05 kwi 2014, 12:54 --

 

chocovanilla, to ciśnienie chyba niskie nie? może dlatego czujesz się zmęczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×