Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tak, dokladnie mi opowiadał nawet. po prostu w pewnym momencie picie przestalo go interesowac i jakos pomalu wyciągnał sie z nałogu na żadne AA nie chodzil. Nie pije juz dwadziescia pare lat. A zdarzyło mu sie wypić 4 lata temu ale nie wpadł w żaden cug i dalej nie pije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom dobranoc :papa:

wieslawpas Mimo wszystko to są chyba jednak mało spotykane przypadki, lepiej nie próbować czy Tobie też się tak uda. Ja już się boję próbować, kiedyś myślałam,że lepiej byłoby przeżyć to życie na wiecznym haju żeby mieć wszystko w dupie ale potem doszłam do wniosku,że to będzie kolejny problem na mojej liście do wyleczenia.

Ostatnio mnie lekarka upomniała,żebym nie brała leków przeciwbólowych z kodeiną bo jeszcze większego bałaganu zrobię. I, że nerwicowcy w ciągłym lęku szybciej i trudniej się uzależniają czyli chyba lepiej dać sobie święty spokój z używkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, poki co ja zadnych używek nie stosuje... ale ten czas sie wlecze chciałbym aby byla juz 23 to moglbym na parking jechac i pogadac. Meczy mnie lęk i myśle, że rozmowa moglaby go rozładować. Mocne mnie leki meczą ostatnio. W sumie wczoraj czulem sie o niebo lepiej nie mialam zadnego leku czy niepokoju dzisiaj mnie to strasznie meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas Te lęki to nawracają co jakiś czas. Niestety, wiem to. Ja ratuje się już teraz lekami, bo bez leków było ciężko. Nie dość,że psychicznie czułam się źle to fizyczne objawy do tego dochodziły, musiałam się kłaść i czekać na przejście ewentualnie jakąś melisę popijałam i czekałam na cud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja planuje dzisaj zażyc jak wroce z parkinku konska dawke clona albo afobamu, ale musze wytrzymac do 2 w nocy. Wcześniej pojade pogadac na parkingu, a tutaj moze byc roznie moze sie okazać. ze nie bedzie objawow. Ostatnio tak mialem. Pojechałem do faceta totalnie

napięty ale w czasie trwającej 3 godziny rozmowy wszytko ustąpiło i wróciłem wyluzowany. Zawsze lubię te momenty kiedy po powrocie z parkingu staje przed

telewizorem. Wlanczam go i obserwuje obraz. Mam wtedy taka chwile spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, :great: [videoyoutube=YwtWyN2P_Bk[/videoyoutube]-- 24 mar 2014, 22:27 --

 

[videoyoutube=YwtWyN2P_Bk][/videoyoutube]

 

-- 24 mar 2014, 22:28 --

 

[videoyoutube=ecTm6G7AjcM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×