Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzień. Chu...owo się czuję, niech się już skończy ten zasrany weekend! :x

Nic dobrego z niego nie wynika, oprócz nudy i kłótni z rodziną. :evil:

Chcę poniedziałek.

Chcę jechać na basen, a u mnie w mieście bilet ulgowy za godzinę kosztuje aż 14zł. Strasznie dużo, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę jak mi jest cholernie źle. Chcę umrzeć w tym momencie, chociaż na chwilę zniknąć. Czemu tak jest, że nie mogę kontrolować swoich stanów psychicznych. Jeden brudny cyrk na zardzewiałych kółkach! Nie mogę oddychać, boli serce, kłuje, wszystko jest takie wyostrzone. Mam dość. Kurva mam DOŚĆ!!! Boże daj mi wreszcie odpocząć chociaż na parę dni daj pooddychać pełną piersią.................................................................................................. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja leżę i myślę....... Chyba za dużo bo się nakrecam że zdechne..i te nogi pieprzone ciągła mi dokuczaja. Mam już serdecznie dość tej pieprzonej nerwicy! Jeszcze na dodatek galy mnie bolą ! Piterotr winszuje kolegów,mnie kiedyś też oskubali koledzy Ale to stare dzieje.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie głowa, jestem samotny, boję się zagadać do dziewczyny z obawą że znowu się skompromituję przy wszystkich, czy ja cierpię na frajerstwo? Zaczynam walczyć w ten sposób że patrzę na dziewczyny w inny sposób - jako drugiego człowieka z którym można porozmawiać o pierdołach jak z kolegą, niekoniecznie muszę kogoś szukać do mnie ale... nie mam nikogo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Gdzie się tylko pojawię, to od razu cisza. :( Jak ktoś nie ma ochoty ze mną gadać, to niech mi to powie w twarz, a nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×