Skocz do zawartości
Nerwica.com

Usunięcie konta - nękanie przez użytkownika UNIKALNY


Gość KolorowaKredka

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Oj tam, czasem mamy odmienne poglądy, ale jak przyjdzie co do czego to jesteśmy po właściwej stronie.

 

Dla mnie pierdoły nie faceci :evil: Pewnie, można mieć na forum przyjaciół, ale romansować? Przecież to nawet mężczyźnie nie przystoi, do tego na takim forum? Litości :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, :lol: dobre

 

-- 22 lut 2014, o 07:47 --

 

To ten zagorzały przeciwnik masturbacji. Chyba mu już sperma uderza na mózg od tej abstynencji.

 

 

No to na bank nie jest normalny :pirate::nono:

ja też go pamiętam z tego i o znęcaniu się nad zwierzakami :lol:01icon_lol2.gif

 

Fajnie jakby się wypowiedział w wątku. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Ai*, Za co? Za to, że napisałam że nie mam obowiązku się z nim kontaktować i żeby dał mi spokój... Mam wkleić całą rozmowę? To zaspokoi ciekawość? Widzę, że zaczyna się z tego robić brazylijska telenowela... a problem niestety jest, zwłaszcza że jak się okazuje wyżej nie jestem jedyna którą ten popapraniec straszy. I w takim przypadku reakcja administracji powinna być zdecydowana, w końcu to użytkownik tego forum nęka inne użytkowniczki tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, mam rozumieć, że wg Ciebie jestem tu aby 'upolować coś słabszego psychicznie' płci żeńskiej z forum?

Fak noł...musiałbyś podzielić sobie to co tu piszę, mój pseudośmieszny bełkot przez 666 żeby otrzymać jakiś bardziej realny obraz ;]

A do nieudaczników bez wątpienia obecnie należę bo w swoim wieku nie mam prawie nic w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, bez obrazy, ale tu nawet pedofile są bezkarni - mimo zgłoszeń. Także spadam stąd i niecierpliwie czekam na usunięcie konta. Prawie dobę temu pisałam do czerwonego osobnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie dreszcz przeszedł. Ja bym się bala w takiej sytuacji, bo nie wiem kto jest po drugiej stronie, na ile jego groźby są realne. Paskudna sprawa. Bardzo Ci współczuję, zwłaszcza, że to specyficzne miejsce.

No bo może to być przesadzona reakcja zaburzonego człowieka nieadekwatnie przeżywającego/wyrażającego emocje, a może to byc coś znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KolorowaKredka, Mnie tym nie obrażasz, nie mam sobie nic do zarzucenia, tak samo jak i reszta administracji, Za bezkarność pedofila odpowiada policja, która miała sprawę zgłaszaną kilkakrotnie,. Nie będziemy go ścigać i linczować na własną rekę , tak samo jak unikalnego czy kogokolwiek innego . Mamy okreslone możliwości oraz jasny zakres obowiązków ;)

nadal nie rozumiem żalów do administracji , Czy laska , która umówi się z chłopakiem z forum i zajdzie z nim w ciążę ma prawo podać forum o alimenty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saruś, nie boję się. Przechodzę przez podobną sprawę, bo mnie facet próbował autem przestraszyć i mnie potrącił. ;) Sprawa w prokuraturze szybciutko go ustawiła do pionu, w ten sam dzień nie miał już pracy - bo zadzwoniłam gdzie trzeba. Problem polega na tym, że ktoś inny może nie mieć takich możliwości jak ja - ostrzegam zatem przed kontaktami z tym panem. Chociaż.. Nick też można zmienić i udawać zupełnie kogoś innego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Ai*, Za co? Za to, że napisałam że nie mam obowiązku się z nim kontaktować i żeby dał mi spokój... Mam wkleić całą rozmowę? To zaspokoi ciekawość? Widzę, że zaczyna się z tego robić brazylijska telenowela... a problem niestety jest, zwłaszcza że jak się okazuje wyżej nie jestem jedyna którą ten popapraniec straszy. I w takim przypadku reakcja administracji powinna być zdecydowana, w końcu to użytkownik tego forum nęka inne użytkowniczki tego forum.
Gdybyś wkleiła całą rozmowę, zrobiłabyś to, czym Unikalny Cię straszył. Nie śmiem tego oczekiwać, ani tym bardziej nalegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, widzisz, sama zaprzeczasz idei administrowania. Skoro jak napisałaś nie ścigacie pedofila czyli nie ma bana nie wyłapujecie go po IP itd. to sami nie zapewniacie swoim użytkownikom bezpieczeństwa. Jeśli pojawiają się sygnały - a mój nie jest jedyny, że taki i taki użytkownik nęka mnie i jeszcze innego użytkownika, to na mój rozum należy takich ludzi eliminować z forum - czytaj zapewniać bezpieczeństwo innym użytkownikom. Rozumiem, że tutaj obowiązują inne zasady i dlatego nie chcę być użytkownikiem tego forum. PS. Jeśli ten facet zrobiłby mi krzywdę to moja rodzina zapewne zapytałaby was co zrobiliście by mnie przed tych uchronić, czy np. zrobiliście wszystko by sygnały wysyłane przeze mnie zostały chociaż "zbadane". Wy macie w nosie mnie, tamtą dziewczynę którą spotkała podobna historia i tyle. Nie moje forum, nie moi użytkownicy - u mnie miałby dożywotniego bana i tyle w temacie. I proszę, nie porównuj laski która zajdzie z facetem z forum w ciąży do sytuacji która może stanowić potencjalne zagrożenie dla czyjegoś życia, zdrowia czy bezpieczeństwa - bo to tłumaczenie do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KolorowaKredka, Do mnie nie przemawiają Twoje argumenty, Nie rozumiesz chyba jakie my mamy możliwości i kim jesteśmy, . Nie jesteśmy ani w stanie ani nie mamy prawa sledzić poczynań uzytkowników forum, Jesli ktoś łamie regulamin dostaje ostrzeżenie i bana, Tyle możmy zrobić., Nie obchodzą nas Wasze prywatne rozmowy i nie możeny w nie ingerować, Jeśli obrazi Cię na forum lub będzie tutaj nękał na pewno poniesie konsekwencje,. Co do blokady IP , nie mamy widać takich mozliwości . Nie znam się na informatyce jak i większość administracji zapewne i nie mam dostępu do wielu funkcji forum , tak jak napisałam sprawa byla wielokrotnie zgłaszana i nie do nas pretensje o brak reakcji, Jego zbanowanych kont na tym forum sa tysiace .

W regulaminie jest wyraźnie zaznaczone , że nie należy podawać swoich danych , więc jesli ktoś to robi , sam za to odpowiada i powinien liczyć się z konsekwencjami , a nie zarzucać teraz administracji , że nie dbamy o jego bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×