Skocz do zawartości
Nerwica.com

Usunięcie konta - nękanie przez użytkownika UNIKALNY


Gość KolorowaKredka

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej prostaków i chamów na tym forum

 

Dokładnie, cholerni miłośnicy zaburzonych kobiet. W realnym świecie sobie nie poradzą bo są zbyt żałośni, więc przyleźli tu upolować coś "słabszego psychicznie" :evil:

 

-- 21 lut 2014, 18:48 --

 

Unikalny to ten taki pan ładny?

 

Tia, maślane oczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście genialni ;) Wsparcie normalnie wylewa się z monitora, ale.. Chcę usnąć konto bo i tak mnie tu nie ma. Przestałam pisać jakiś czas temu i raczej dobrze mi z tym było. Z tym chłopakiem miałam miły kontakt przez pw zaproponował kiedyś przejście na gg i się zgodziłam. Może sama jestem wina, że zaufałam, że zna moje dane, moją prywatność - z tym, że sam ujawniał też wiele informacji o sobie i aktualnie skrzętnie sobie je pozbierałam. Nie rozmawiałam z nim bardzo długo, dziś zobaczył że po wielu miesiącach wyłączonego GG zrobiłam się dostępna i mnie zaatakował, jak śmiałam się nie odzywać itd. Podobno mam się leczyć, jestem taka, sraka i owaka - epitetów nie było końca. Napisałam, że ma się ode mnie odczepić i że nie mam obowiązku kontaktowania się z nim, a on zareagował tak jak napisałam wcześniej.

 

Myślę, że mój post można po pierwsze potraktować jako przestrogę (szczególnie dziewczyny!) a po kolejne to pokazuje jak zakłamanych i pustych oraz bezwzględnych ludzi można (mimo wszystko) na tym forum spotkać. Docierają też do mnie sygnały, że tutejsza administracja pozwala na zbyt wiele kilkoro użytkownikom, nie ma tu dla mnie miejsca, jeśli się mnie jako użytkownika nie potrafi chronić przed takimi i innymi przypadkami....

 

I tak, to ta "miła lalunia z gębuni" - UNIKALNY. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak, to ta "miła lalunia z gębuni" - UNIKALNY. ;)

 

Tacy zniewieścieli chłopcy są przeyebani, bo to nie dowartościowane w ch**. Potrafią tylko sapać jacy oni są biedni, maja nerwicę, i już nie chcą żyć, jaki ten świat bezwzględny i niesprawiedliwy... A kiedy im podryw nie wychodzi, wtedy zaczynają się tego typu akcje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiałam z nim bardzo długo, dziś zobaczył że po wielu miesiącach wyłączonego GG zrobiłam się dostępna i mnie zaatakował, jak śmiałam się nie odzywać itd. Podobno mam się leczyć, jestem taka, sraka i owaka - epitetów nie było końca. Napisałam, że ma się ode mnie odczepić i że nie mam obowiązku kontaktowania się z nim, a on zareagował tak jak napisałam wcześniej.

Nie masz żadnego obowiązku mu się usprawiedliwiać, ze Cie nie było. Brak słów. Nie wygląda na takiego ale wygląd bywa pozorny :evil:

 

Miro, dokładnie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docierają też do mnie sygnały, że tutejsza administracja pozwala na zbyt wiele kilkoro użytkownikom, nie ma tu dla mnie miejsca, jeśli się mnie jako użytkownika nie potrafi chronić przed takimi i innymi przypadkami....

 

Teraz to nie rozumiem, Sama napisałaś , że dałaś mu dobrowolnie namiar na siebie i rozmawiałaś z nim ujawniając różne rzeczy, W jaki niby sposób administracja miałaby Cię przed tym uchronić? Nie mamy obowiązku a nawet prawa ingerować w Twoje czy innych użytkowników prywatne sprawy, . Nie mamy również mozliwości ani prawa oceniać jakim kto jest człowiekiem i z tego powodu pozwalać mu na pisanie lub nie. My możemy pilnować regulaminu forum , tylko tyle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, :D

 

-- 21 lut 2014, 23:34 --

 

Dokładnie, cholerni miłośnicy zaburzonych kobiet. W realnym świecie sobie nie poradzą bo są zbyt żałośni, więc przyleźli tu upolować coś "słabszego psychicznie" :evil:

Rzadko sie zgadzam z Miro ale tu sie zgodze. I nie dotyczy to tylko facetow na forum... laskom tez sie wydaje ze tu latwo wyrwac faceta bo sa zagubieni i samotni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×