Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia, no dokladnie...

wieslawpas, nie chce brac, bo mam slaby silnik i na taka daleką trase ciezko by się jechalo, to po pierwsze. Po drugie, musialabym przespac sie gdzies po drodze, a jak mam presje, ze MUSZE byc wyspana, to nie moge spac, wiec koeljny problem. Po trzecie, bedac zamelodwana dluzej niz 3 miesiace tam, musze przerejestrowac jakos samochod. Po 4, musialabym wynajac jakis garaz albo parking a to kosztuje kupe kasy :) Po piąte, tam jest duzo malych uliczek, pod gore i mysle, ze kiepsko by się jezdzilo takim samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paaa amelia83, kolorowych snow :) :papa:

 

-- 05 sty 2014, 23:36 --

 

wieslawpas, mam Opla Corse, i to silnik 1.2 - wiec jak jezdze sama po miescie to mi starcza, ale na takie dalsze trasy to tragedia.

 

-- 05 sty 2014, 23:37 --

 

a jak jakies bagaze zaladuje, to juz w ogole ledwo rusza z miejsca :)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia dobranoc

 

-- 05 sty 2014, 23:39 --

 

neon, czemu wybitne??

 

No weź, święto trzech króli, o co w tym chodzi? jak już chcieli zrobi dodatkowy dzień wolny, to mogli przynajmniej w jakimś innym terminie, niedawno przecież był nowy rok, boże narodzenie. Słyszałem takie teorie spiskowe że święto trzech króli, to specjalnie dla Ukraińców zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no 1.8 to mozesz poszalec :) A ja ostatnio pare rzeczy załadowalam i z 1 osobą jechalam i normalnie gaz wciskalam i nie przyspieszal :) A jeszcze mam automat w dodatku, to jeszcze gorzej troche z tym przyspieszeniem.

Ale wiesz, nie bardzo oplaca mi sie kupowac, jak planuje za 4 miesiace wracac... I w sumie tak zawsze (od 3 lat prawie) myslalam, ze jeszcze bede 3-4 miesiace ale potem mi przedluzal o kolejne 4 itd. Wiec nigdy nie myslalam, zeby samochod kupowac, albo zeby kupowac cos do mieszkania, bo ja tam jeszcze tylko chwile mialam byc zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dla prawoslawnych?

 

A nie wiem, może niedługo żydzi sobie skroją jakiś dzionek.

 

-- 05 sty 2014, 23:51 --

 

neon, Tez nie jestem za tym swietem, gdyby nie ono mialbm normalnie jutro terapie po ktorej sie zazwyczaj lepiej czuje...

 

A ja bym popracował, ale chyba i tak będe pracował, tak żeby mnie nie namierzyły jakieś "dobre dusze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, 1,2 to takie auto mieskie dla jednej albo dwoch osob w trasy slabo. Swego czasu podobal mi sie nissan 350z.

Kurcze pomyslac tylko ze własie wtedy bylem jakies 3 miesiace temu najblizszy wyleczenia z nerwicy. Wtedy jak sie tym autem interesowalem i ogladalem filmy o nim to byl najfajnieszy okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Tosia, ja mam cały czas wakacje, dostałem spadek po ojcu i siedzę w mieszkaniu do góry kołami. Żyję za kasę, którą otrzymuję z wynajmu pomieszczenia, teraz remontuje kolejne. Mam dość już tego nieróbstwa.

 

Cześć :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×