Skocz do zawartości
Nerwica.com

16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.


Ksa

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, a to jakas przreszkoda zeby zlapal ja za cycki? ;)

no może, ale to oczekiwania co poniektórych że detektywowi uda się stworzyć normalny związek i żyć jak reszta społeczeństwa są mocno przesadzone o ile od osób które są tu nowe lub rzadko jestem w stanie to zrozumieć ale codzienni bywalcy chyba powinni wiedzieć że nasz detektyw nie przeskoczy pewnych rzeczy a nie czepiać się jego postów choć czasami rzeczywiście bywają wkurzające. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę być z Magdą,której do szczęścia wystarczy frytki i łażenie bez celu po Łosicach.

Ty tam wiesz co jej do szczęścia potrzebne.

Pozna takiego kolegę co ją za cyca chwyci i będziesz sam brykał z parasolem po Łosicach . ;)

Kalebx3 nie obrazi się za to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego moi drodzy,że mam wiedzę.Co z tego,że wiem o panterze mglistej.Piszę na Lubimy Czytać fajne recenzję książek.Wiem o Wikingach.Skoro nie mam wierzy życiowej.Mój umysł jest ograniczony.Nie umiem myśleć o realnych problemach dorosłego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codzienni bywalcy chyba powinni wiedzieć że nasz detektyw nie przeskoczy pewnych rzeczy

a ja nie rozumiem Twojego podejscia :?

Dlaczego nie może stworzyć związku a nawet założyć rodziny? Oczywiście musi znaleźć kobietę z podobnymi zaburzeniami i odpowiednim poziomie, ale jak najbardziej ma na to szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codzienni bywalcy chyba powinni wiedzieć że nasz detektyw nie przeskoczy pewnych rzeczy

a ja nie rozumiem Twojego podejscia :?

Dlaczego nie może stworzyć związku a nawet założyć rodziny? Oczywiście musi znaleźć kobietę z podobnymi zaburzeniami i odpowiednim poziomie, ale jak najbardziej ma na to szanse.

może i ma, ale na pewno te sugestie które podaje mu tu większość osób na niewiele się zdadzą, zresztą trudno mi określić stopień zaburzenia detektywa czasami wydaje mi się zupełnie normalny a czasami niczym 7 letnie dziecko z autyzmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Ja uwazam ze kobieta musi umiec sama o siebie zadbac i nigdy ale to nigdy nie polegac jedynie na facecie.

To powinno być uniwersalną zasadą dla wszystkich ludzi, o ile oczywiście mają takie możliwości, bo wiadomo, że nie każdy jest w stanie zadbać samemu o siebie.

 

carlosbueno,

Na tej liście co wymyśliłeś to chyba zaradności u kobiet nawet nie było

To akurat nie był przeze mnie stworzony temat. Na mojej liście pewnie by było, o ile bym nie zapomniał. :D

 

to taki sam afrodyzjak jak uroda u kobiet i nic na to nie poradzisz.

A to już co innego.

 

Kalebx3,

Nie kolego. :D Śmieję się z tego bo detektyw prawie zawsze pisze o wieku swych koleżanek, a zawsze to jest 30+. Zawsze. Albo 40+. Nikogo nie obrażasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie może stworzyć związku a nawet założyć rodziny? Oczywiście musi znaleźć kobietę z podobnymi zaburzeniami i odpowiednim poziomie, ale jak najbardziej ma na to szanse.

Z mentalnością dziecka,rentą 600 plnów (już pal licho "szpan kasą",ale trzeba mieć za co żyć),taką osobą trzeba się praktycznie opiekować,pilnować,prawie jak jakiegoś małolata z podstawówki,czy coś...

zakładanie rodziny,Imho odpada,no chyba że partnerka by się musiała wszystkim zająć,ale tak czy siak...szanse jak 1 do miliona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×