Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Noszkurde bylem u znajomych i sie nakrecilem. Nie wiem czemu tak jest ale zawsze jak do nich przyjerzam do dostaje objaow, to sa moi starzy znajomi Co mieszkaja 20 km stad w Wawie i kiedys chetnie do nich przyjedzalem, dzisiaj mnie zaprosili to juz jak wychodziłem z mieszkania to od razu doznałem skokuj objawow jak do nich jechałem to tez. Jak usiadlem na kanapie to dopadły mnie straszne leki i napiecie takie narkecanie sie objawami, ledwo wytrzymałem i myslalem momentami ze juz wyjde. No ale jak wyjsci skoro diero sie przyszlo. Po jakieś godzinie rozmawiania troche sie uspokoiłem, ale pozniej w auto i do mieszania, wrocilem mocno narzeczony i ciezko mi sie uspokoic. Nie wiem czemu tak jest znam ich przecież juz pare ładnych lat, przyjedzam do nich co prawda rzadko moze wiec miejsce nie jest oswojone.... Ach ale sobie dalem popalic na noc...

 

-- 22 gru 2013, 02:20 --

 

silence_sadness, piszesz dzis na Nocnych Markach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak śnięty królewicz Wiesiu ;) W dodatku wcześnie rano muszę jechać ze 200 km do rodziny, bo, że wieki mnie nie widzieli, mam to we dupie, ja wcale nie chcę ich widzieć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×