Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

faraway ja za mąż wyszłam jak miała 26 lat...moje koleżanki z liceum dopiero wychodzą za mąż...więc reguły nie ma...najważniejsze to za odpowiedniego człowieka...nawet jakbyś miała to zrobić w w wieku 30 lat.Ja też mam koleżanki,które zaczynały pewne rzeczy wcześniej bo były niby dorosłe...teraz bym się nie zamieniła...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii u mnie w rodzinie jest przypadek 18-latki i 21-latka,którzy wkręcili rodziców w ciążę,żeby się pobrać...są już razem 16 lat i mają dwójkę dzieci...wtedy ciąży żądnej nie było :)nawet zaświadczenie od lekarza sfałszowali :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, to niedobrze, chłopow nie mozna rozpieszczać bo bije im w dekiel, tak jak mojemu, za dużo dostał i popiepszylo mu się w łębie, plus kolega ktory nagadal mu debilstw o wolnosci i teraz mam ... żałuje, że do pewnych rzeczy doszło z perspektywy czasu ale cóż.... trudno się mówi, człowiek jest całe życie głupi...i popełnia blędy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, powiedziałam mu, że jesli chce to ok to będziemy się spotykać 2 razy w tygodniu, to sie zbulwersował, że on chce tylko raz na 2 tygodnie (bo tak planuje do kumpla chodzić na noc i popijac piwsko) ale ja się nie będę dopasowywać do niego i powiedziałąm mu, że chce wolność to ok... będzie i 2 razy w tygodniu spotykamy się, a tak to jesteśmy wolni...

 

-- 18 gru 2013, 12:45 --

 

za 15 min muszę się szykować i śmigać wcześniej na praktyke coby opiekunke dopaść i dać jej dziennik do podpisania i wypisania opinii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×