Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, ale taka stara sie poczułam, bo cos takiego to mnie raczej juz nie spotka

 

-- 18 gru 2013, 11:54 --

 

Hania mi wszystkiego brakuje uniesien też... jakiejś niespodzianki... zaskoczenia, milej atmosfery, bez dąsów i fochow...zainteresowania

 

 

Możemy sobie łapki podać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja jestem zaraz niech policze .......prawie 15 lat :shock::shock::shock::shock:

 

-- 18 gru 2013, 11:58 --

 

gosiulek, w jedym przypadku tylko nie zarzekam się < raz to zrobiłam i za niecałe 18 miesiecy drugi syn pojawił sie na świecie :mrgreen:

 

-- 18 gru 2013, 11:58 --

 

Jak ja znim tyle lat wytrzymuje :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja 15 miesięcy jakoś i dusze się i cierpie w tym związku, a facet nie widzi problemu, tylko widzi to co mu kumpel gada... więc nie widzę przyszlosci...

ja chcialabym goscia ktory mysli o zalozeniu rodziny o tym zeby kupic mieszkanie czy wybudowac dom, tym czasem moj facet mysli o motorze za 20 tysi, przy czym stan jego kontaa jest rowny zero... i od pol roku mowi mi o pierscionku zareczynowym na ktorego kasy nie ma... więc wiesz... co sobie kobieta moze pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, jakbym mogła cofnąc czas i miec ten sam rozum < ale dzieci te co mam to dalabym sobie zrobić :mrgreen:

 

-- 18 gru 2013, 12:02 --

 

faraway uciekaj póki tego pierścionka nie kupi :smile:

 

dokładnie

 

-- 18 gru 2013, 12:02 --

 

Ja to wogóle slubu nie chciałam , tzn. pare dni przed :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, myslicie, że znajdę innego lepszego? ja mam wrazenie, że wszyscy to takie buraki i żaden nie spelni tego mojego pragnienia posiadania rodziny i swojego domu...

 

-- 18 gru 2013, 12:11 --

 

gdzie szukać dobrego faceta, ja się już stara czuje, co lepsze to przebrane jest... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×