Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz,
Raz pamietam jak pod koniec zamkniecia jakiegos sklepu gdzies na wiosce w wypizdowie gadalem chyba z godzine z kasjerka, a to o pracy, o sytuacji w kraju, glodzie na swiecie i o ty jaka jest fajna, w kazdym badz razie nie dalem jej dojsc do slowa.

A to widzisz, Ty chociaż produktywnie i z celem :D

Mnie się udało co prawda zaczarować pracodawców w początkowej fazie manii, ale hece typu rozpisania reformy edukacji, zaniesienia jej do szkoły i zaproponowanie dyrektorce otwarcia na spółę sieci elitarnych liceów dla geniuszy już nie odniosło sukcesu ino pasy w szpitalu.

I to słowotwórstwo, którego nikt nie rozkminiał :hide:

 

Wyobraz sobie ze u mnie tez sprawa wygladala podobnie. Plany sprzedazowe, wprowadzanie zmian do regulaminu, stworzenie roznego rodzaju ulatwien dla graczy z branży MMO, organizacja konkursow i wrazenie ze wszystko sie kreci wokol mnie, ze ja jestem najwazniejszy. Po czesci tak bylo, bo moje pomysly odniosly sukces, ale potem to wszystko z wiadomego powodu zaczelo mnie przerastac. Tak naprawde jest to moj pierwszy epizod depresyjny ( moze i drugi, ale tego pierwszego wcale tak nie odczuwalem) gdzie naprawde sam jestem przerazony swoim dzialaniem, a raczej brakiem dzialania. Kompozycja slow ograniczona do minimum, -10 do inteligencji na pewno. Po prostu czuje sie glupszy.

 

O to ciekawe, pracujesz dla WG ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War gaming :P Tak mi się jakoś skojarzyło dziwnie

 

 

Dygresja

ROZPIERDOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLl

[videoyoutube=VFxr9G35cYI][/videoyoutube]

 

Jeszcze więcej PREKURWISTYCH COVERÓW SLAYERAAAAAAAAAAAA

[videoyoutube=Qv46V-pQ7AQ][/videoyoutube]

 

Szwecka scena Death metalu rozpierdala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz,

Wyobraz sobie ze u mnie tez sprawa wygladala podobnie. Plany sprzedazowe, wprowadzanie zmian do regulaminu, stworzenie roznego rodzaju ulatwien dla graczy z branży MMO, organizacja konkursow i wrazenie ze wszystko sie kreci wokol mnie, ze ja jestem najwazniejszy. Po czesci tak bylo, bo moje pomysly odniosly sukces, ale potem to wszystko z wiadomego powodu zaczelo mnie przerastac.

I robione wsio na 150% co nie? I jeszcze i jeszcze i więcej. W robocie jak mi się awansnęło to był szał, to nie mój pomysł jest niemożliwy do ogarnięcia, to ludzie nie są gotowi na mój pomysł, wyprzedzam epokę a mnie ograniczają.

Wolę mój ultra rapid obecny niż paromiesięczną manię i non stop teledysk w głowie a potem coraz większy zjazd.

Kompozycja slow ograniczona do minimum, -10 do inteligencji na pewno. Po prostu czuje sie glupszy.

W porównaniu do manii chyba każdy czuje się jakby pół rozumu nagle odcięło. W słowie pisanym u Ciebie ok, ja nie byłabym w stanie tu siedzieć w depresji.

Od dawna masz diagnozę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, wrocilem wlasnie od znajomego. Meczy mnie takie napiecie psychiczne w glowie. Skurczysynstwo najciezsze jest do rozbicia. Generalnie przez wieksza czesc rozmowy czułem się OK. Dopiero pod koniec. Wczorajszy ból dupy minal no i wczoraj normalnie zasnalem.

 

-- 11 gru 2013, 03:04 --

 

Ale wczoraj byla checa, teraz chce mi sie z tego smiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

Ale wczoraj byla checa

Jaka heca, jaka heca?

Wiesiu Ty w ogóle mi dziś tak poprawiłeś humor, że Ci wdzięczna będę dozgonnie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Venom rzadzi deptaj krzyze :P

Venom to klasyka :D Krzywy ryj Cronosa to ikona black metalu, pierwszej fali rzecz jasna, niestey spierdolili się po tym jak Mantas ich opuścił

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, Nie wiesz co było? Nalot bombowy u mnie kiblu.

 

-- 11 gru 2013, 03:15 --

 

Depakiniarz, To wsztko było pisane z trzesacymi się rekoma. Pod wpływem chwili, emocji.

 

-- 11 gru 2013, 03:17 --

 

Jak bedziesz mial chwilke to poczytaj moje opwidadanie "Pomysl na życie". Thriller psychologiczny.

 

pomys-na-ycie-opowiadanie-t46337.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękować ponownie tym chujom od wody, że któryś już raz w ostatnim czasie z zaskoczenia lodowatą mnie poczęstowali, akurat kurwa jak mnie dziś telepie dziwnie na tej wyższej dawce fluoksetyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucajcie sie wszcy do czytania, ktos powinen zostac na nocnych markach.

 

-- 11 gru 2013, 03:22 --

 

Wiem, ale zrobiles to w taki sposob ktory zasluguje na Nagrode Pulitzera:)

Mistrzostwo jak dla mnie!

 

Hm no to moze trzeba isc w tym kierunku... Jeszcze jakbym dostal nagrode Policmajsera to w ogole by bylo cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz przeglądałam Twojego bloga, ale przeważnie unikam czytania opisów jak to jest u innych osób bo się nakręcam i przypominam. Po książce Intela mi przeleciało pół życia przed oczami i tak samo rzadko zaglądam do Chad'owego wątku.

wczesniej zle leczony przez 10 lat bo jakas wstretna wiedzma ktora smiala nazwac sie lekarka stwierdzila zaburzenia osobowosci po 12 dniach mojego leczenia.

Jeee, ja "miałam" schizę i depresję nawracającą :105: Bo przecież dzieci nie mogą mieć chad tylko jak lepiej się czują to są niegrzeczne i je nosi :pirate:

czy Wy tez w depresji czujecie jakby wasze glowy byly czyms wypelnione, ciezkie

Jak po 12-godzinnej nocnej zmianie w pracy przy maksymalnie niskim ciśnieniu.

wieslawpas,

anna.anakaia, Bardzo Ci dziekuje, ale co ja takiego napisałem?

Cytuję:

anna.anakaia, czujesz sie znudzona? Potrzebujesz stymulacji, gwizdnij pałke policjantowi i uciekaj.

:mrgreen:

By może zinterpretowałam to inaczej niż powinnam ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, najprawdopodobniej miał rację Twój lekarz, nie żeby jakoś bardzo ale zjebaną huśtawkę i momenty jakiegoś minimalnego jakby splątania mam dziś jak chyba nigdy wcześniej

 

-- 11 gru 2013, 03:36 --

 

ogólnie to czuję, że tylko ćpam to ssri bo i tak można to wszystko o dupę rozbić i jest tylko gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze chcialem ominac ten wyraz na g. zwlaszcza użyty w tym doslownym kontekscie. Co sie tyczy fluo to nic w tym temacie nie powiem bo nie bralem, nie wiem jak dziala.

 

-- 11 gru 2013, 03:52 --

 

magnolia84, Co tak cicho siedzisz???

 

-- 11 gru 2013, 04:04 --

 

Reiben Kurcze to ja kiedys to bralem i bardzo mile wspominam przygode z tym lekiem. Nawet nie widzialem ze to fluxetyna. Po prostu bralem seronil. Poczatkowych objawwow wchodzenia nie pamietem, pamietam ze jakis sie wkrecal tuz po zazyciu, ale prawda jest taka ze naprawe mi pomógł. Swiat stał się kolorowy:)

Doły mineły. Miał na mnie poztywne stymulujace dzialanie i dawał takie poczucie szczescia ,

 

-- 11 gru 2013, 04:05 --

 

Kurde nie che mi sie spac ani odrobine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak dzialal ladnie to co sie stalo, ze na nim juz nie jestes, nie jestescie bo nie pierwszy raz czytam pozytyw o leku w czasie przeszlym. Przestaja dzialac, problemy z psychika to podroz w jedna strone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×