Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, stresująca roba, to se wchodzę na forum, żeby się posprzeczać ze starymi pannami :mrgreen:

 

-- 11 gru 2013, 00:52 --

 

,bo będę was w*pierdalał

droga wolna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, myślałem, że po mnie pojedziesz, bo ty bystrę dziewczę jesteś, ale okazało się, że możesz mi pojechać... po browar do sklepu :mrgreen:

Kestrel, jebnij mi ostrzeżenie nad avkiem, bo chce je dla ozdoby i odpuszczam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, teraz, tylko gram, żeby ostrzeżenie wyłapać ;) prywatnie jestem bardzo ciepłym ( jak mam grypę) miłym ( jak dostanę prezent) i pogodnym ( meteopatia :( ) człowiekiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, jakie to wieści?

 

A ja się muszę pochwalić postępem jakim poczyniłem, a mianowicie trochę u mnie osłabła fobia przed wiedzą i właśnie poszerzam swoje horyzonty.

 

Znacie jakieś dobre źródła wiedzy o życiu w PRL? To moje nowe hobby. Poznać jak to na prawdę było "za komuny". Ciekawi mnie to, bo tak mogę lepiej poznać swoją rodzinę. No i ogólnie odetchnąć od tej całej współczesności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, chyba jak na sfrustrowanego kapłona przystało :mrgreen: Och ach tak mi wbiłeś szpilę, że musiałeś prosić o ostrzeżenie, którego i tak nie dostałeś :mrgreen: Następnym razem wysil się bardziej

P.S. Wrócisz na to chujem wiejące forum? :mrgreen: Wzruszyuam się :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, a co miałem napisać? że ci spale chałupe, chłopa sprzedam do murzyńskiej wioski na gejowski gang bang, a ciebie zamknę w jednym pokoju z Gadzinowskim ? :D

dopóki nie wyłapie ostrzeżenia, to musisz brać zwiększoną dawkę psychotropów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że ci spale chałupe, chłopa sprzedam do murzyńskiej wioski na gejowski gang bang, a ciebie zamknę w jednym pokoju z Gadzinowskim ? :D

Domu się nie spala,rozkurwia C4,albo napalmem

Chłopa ok,do murzyńskiej wiochy,na bukkake i fetysz z guanem,następnie taniec i podpalenie ofiary.

Nie wiem kim jest Gadzinowski, i nie chcę wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×