Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, Po co się tłumaczysz ? przed taki pozerem-nastolatkiem-masturbatorem ? :P dziś wyjątkowo szukam wrażeń, bo ostatnio nie mam chęci na wyjście do ludzi ze względu na objawy somatyczne mojej meteopatii, przez którą zdycham od kilku dni ;) Poczytaj moje wcześniejsze wpisy, a te z ubiegłego tygodnia i te dziś.

Dostrzegasz różnice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, o mnie się nie martw ;) Od nowego roku ma się to zmienić. Ty zaś w tak młodym wieku nie powinieneś marnować się przed monitorem i mianować się naczelnym nołlajfem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, dobra, nie wkur.wiaj mnie :mrgreen: liczyłem na słodkie kłamstwo, a ty mi z czymś takim wyjeżdzasz :D

 

idę spać misiaczki, życze miłej dyskusji i nie siedziecie za długo, bo będziecie mogli zagrać zombie w filimie, bez charakteryzacji. Jutro będę grzeczny, słodkich snów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz,

Raz pamietam jak pod koniec zamkniecia jakiegos sklepu gdzies na wiosce w wypizdowie gadalem chyba z godzine z kasjerka, a to o pracy, o sytuacji w kraju, glodzie na swiecie i o ty jaka jest fajna, w kazdym badz razie nie dalem jej dojsc do slowa.

A to widzisz, Ty chociaż produktywnie i z celem :D

Mnie się udało co prawda zaczarować pracodawców w początkowej fazie manii, ale hece typu rozpisania reformy edukacji, zaniesienia jej do szkoły i zaproponowanie dyrektorce otwarcia na spółę sieci elitarnych liceów dla geniuszy już nie odniosło sukcesu ino pasy w szpitalu.

I to słowotwórstwo, którego nikt nie rozkminiał :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

anna.anakaia, tylko, że nie chce mi się wstawać :P

Mam dobre serce więc mogę Ci coś przynieść, tylko musisz złożyc zamówienie :mrgreen:

 

Autodestrukcja, dobrej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×