Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, nie wiem czy już mam ten numer. W dobie for internetowych te listy do redakcji nie mają już takiej wartości poznawczej, ale sentymentalną jak najbardziej.

 

Sam jestem ciekawy ile to pismo pociągnie, w czasach coraz szybszego internetu, wyprzedaży na Steamie, for internetowych, serwisów typu GRY-Online. Marka ma pewną wartość, ale to samo nie wystarcza. Na razie dla mnie za kupnem przemawia miły w dotyku oraz dla oczu papier, większa jakoś artykułów (pisane przez osoby profesjonalnie zatrudnione), pisanych w redakcji, przechodzących korektę, oraz czas leżakowania zanim będą wydane.

 

Choć prawdę mówiąc, gdyby nie wzrok oraz nawyk lgnięcia do tego co luksusowe, przerzuciłbym się na Internet jako źródło wiedzy o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, dobranoc :)

 

Supernova,

Nie chce mi się spać, ale pewnie i tak zaraz Was opuszczę.

Ano to tak jak ja, a w sumie posiedziałabym z Wami chętnie no ale cóż :bezradny: Trzeba poleżeć i poprzewracać się z boku na bok ;)

Wiec miłego siedzenie w nocnych Wam życzę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, fajnie. Jakbym był naiwny to praca w Cd-Action byłaby moją wymarzoną. A czemu nie jest, bo w gry mogę grać bez bycia dziennikarzem, tak samo mogę sobie jeździć na targi.

 

Niedawno myślałem o ZOO jako wymarzonej pracy, ale sam do końca nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×