Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Troszki pobudzony jestem, ale najfajniejsze jest to, ze przez chwila zajasniala nadzieja. Najwiecj przemyslem mialem w czasie powrotu samochodem.

A ja pamietam, ze tez zawsze najwiecej przemyslen (najbardziej wartosciowych) mialam wracajac z terapii. Wtedy przez jakas godzine czy dwie mialam tyle waznych mysli! Nawet chyba kiedys gdzies czytalam, ze tak naprawde to jest najwazniejszy czas (te przemyslenia PO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, :oops:

 

Osa1, pomogło. Już dwa lata jestem bez terapii, może trzy bo nie pamiętam i jest o niebo lepiej choć oglądam się powoli by wrócić bo niestety lęki szaleją i dwu dniowe depresje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei bardzo pomogla psychodynamiczna - nie mialam potem lęków 10 lat!

I w ogole witam wszystkich :) ja dzisiaj troche pospalam, niedawno wstalam, ale i tak jakas senna sie czuje... mam nadzieje, ze bedzie ok, bo wczorajszy dzien calkowicie na straty, nie bylam w stanie zrobic nic (przez tą sennosc). Zaraz trzeba sie szykowac do pracy.... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wczoraj milam dwa stresujace wydarznia bo jak zwykle cale zycie z przygodami. Tak ze az dziwne ze udalo sie usnac. Najwazniejsze jest zachowanie spokoju i standardowej procedury tak aby niestandardowe dziania nie przenosiy na drudzi dzien. Leze sobie w łózku juz od 11:30 i jest całkem OK. Trzeba sie pomalu zabierac za prace, ale sprobuje z lepszym nastawieniem niz wczoraj. Jak Wam leci dzionek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilka juz po komisji, wszystko do przodu, poza tym że zus to huje, ale kto tego nie wie ? Juz jest ok, a u lekarza dostala chlorprotixen 15mg dzielone na 4 no i mobka ma kontynuowac

 

Wszystkie urzędy za Tuska zrobiły się jeszcze bardziej nieludzkie.

Lady, witam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×