Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Sorki ale proszę nie pieprz/kiedyś jak będę miał czas opiszę ci naprawdę przejebaną historię z której można wyjść!pamietaj jak będziesz chciała wyslę ci namiary tego lekarza- jest spoko,pomoże ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis tez depresyjne jakies myslenie od rana mialam, nic mi sie nie chcialo, na nic nie mialam siły - i w sumie nic nie zrobilam. Chyba faktycznie ten dzien jakis podejrzany. Teraz zaczynam sie wkrecac, ze ta nadmierna sennosc to nie moze byc przez to, ze za mało spałam, bo to za silne jest i juz szukam o cukrzycy i innych... ale chyba musze tego zaprzestac, bo sie wkrece jeszcze bardziej :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, trzeba Ci skopać dupsko, co Ty mówisz.. DASZ RADĘ ze wszystkim, a leki na początku każdego poniewierają, gdybyś mnie widziała w zeszłym tygodniu to byś widziała wrak człowieka, a dziś organizm przyzwyczaja się do leków i jest coraz lepiej... Dwa terapia jest podstawą i wiem to po sobie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, będzie dobrze kochana :* nie wiem jak ten psychoterapeuta mógł ci tak powiedzieć na terapii!! koszmar...

jak się chce chodzić na psychoterapię to naprawdę trzeba trafić na kogoś dobrego, bo teraz wystarczy że byle mi to pseudo absolwent pedagogiki zrobi jakiś kurs i wielce psycholog z niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :**** Po prostu sa takie dni jak dzis ze pewnych rzeczy i spraw masz jusc dosc, juz tak cie przytlaczaja ze sie zastanawiasz po co to ciagnie sie dalej? Ja dzis mam taki dzien ale w duzej mierze spowodowany "wsparciem najblizszych" Dziekuje ze od Was ma m duzo wieksze niz to realne . :!::!::!::!::!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×