Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)

nerwa ja spałam jak dziecko. Zaczęłam od relaksacji i nawet nie doszłam do wizualizacji bo zasnęłam :lol:

Jutro idę do lekarza, węzły mnie bolą i już się wkręcam :cry:

Postanowiłam, że jak się wyleczę to koniecznie muszę podjąć jakąś pracę, inaczej sama się zamęczę albo zwariuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!Umówiłam się do psychologa...zaczynam 8 stycznia a potem to już lekarz decyduje jak często mam przychodzić...najfajniejsze jest to,że na nfz...i blisko domku bo dwie ulice dalej...dziś miałam trochę spraw i parę razy mną zakręciło ale starałam się panować nad sobą...jeszcze muszę iść do skarbówki sama to będę miała pewnie stres przed wyjściem,ale to będzie taka próba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylam, ze jak ostatnio musialam codziennie do pracy chodzic (bo bylam poumawiana) i nawet w weekend musialam isc, to jakos codziennie lepiej sie czulam - i co mnie zdziwilo jak tydzien temu w poniedzialek szlam do pracy (po pracowaniu w weekend) to nawet nie bylam zmeczona.

A teraz juz nie musialam tak chodzic w tym tygodniu, wiec ostatnie 3 dni przesiedzialam w domu i dzisiaj czuje sie tak mega zmeczona, ze nie wiem jak tam dojade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×