Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój facet jest uzależniony od Metafedronu i marihuany pomocy


śliwka_

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

 

Cóż, szczera rozmowa i niech decyduje na czym (kim) mu zależy. Jak wybierze Ciebie, to do specjalisty. Co tu kombinować.

 

ps. Sam Ci powiedział czy wyszło przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że zostanie stałym kompanem emerytów w kolejce do konowałów od mefedronu, co innego możesz powiedzieć, jak nie podziała groźba szybkiego pogorszenia stanu zdrowia to nic nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

 

Cóż, szczera rozmowa i niech decyduje na czym (kim) mu zależy. Jak wybierze Ciebie, to do specjalisty. Co tu kombinować.

 

ps. Sam Ci powiedział czy wyszło przypadkiem?

 

Już wybrał mnie bo Mu dałam takie ultiamtum,zapisał się na terapię,ale najgorsze jest to,że przez rok mi wmawiał że nie bierze nic oprócz trawy.I jaką ja mam pewność że nie będzie ćpał jak mnie nie będzie w okolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaką ja mam pewność że nie będzie ćpał jak mnie nie będzie w okolicy?

 

Żadnej. Może pomyśl o jakiejś terapii dla osób których bliscy są uzależnieni? Wiem że są takie nazywa się to chyba terapia dla osób współuzależnionych czy coś takiego. Pewnie tam możesz nauczyć się jak pomóc sobie i jemu oraz jak nie dać się okłamywać i ogólnie co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

 

Rzuc go to moze rzuci tamto i wroci. Albo pomoc specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Go mogę rzucić w każdej chwili,ale co to za sztuka być z kimś jak jest dobrze,a kiedy jest źle to odejść?Chce walczyć o ten związek,wiem,że On mnie kocha mimo tego co robi.Wczoraj wróciłam do domu i miał taki wytrzeszcz oczu więc go spytałam i się przyznał.Wyszłam z domu i spałam u koleżanki.Dzisiaj wróciłam i próbowałam się dowiedzieć od Niego dlaczego to zrobił.Powiedziałam o wszystkim Jego matce,podobno podejrzewała to wcześniej już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten Metamefedron? Jakieś kombo metamfetaminy i amfetaminy?

 

śliwka_, J

esteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj

No bez żartów? To nigdy przy Tobie nie był zjarany albo naćpany mefką? :shock:

 

powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

Ty niewiele możesz. To on musi robić - tylko jedną rzecz, przestać, o ile go to męczy. Jeśli go nie męczy i lubi to, to tak zostanie i tego nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

niech idzie na odwyk :?

Bez przesady, to nie opiaty czy alko. Samemu można jeśli się chce. W ogóle to istnieją terapie odwykowe dotyczące takich używek? Czy też nie ma takiej specjalizacji i wrzucają wszystkich do jednego wora z napisem "Narkotyki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar,

(4-MMC, 4-metylometkatynon) – organiczny związek chemiczny, pochodna katynonu. Stosowany jako stymulant i empatogen. Dostępny handlowo w postaci kryształków, proszku, tabletek lub kapsułek, zwykle jako chlorowodorek lub siarczan tej aminy.

Mefedron wywołuje:

 

pobudzenie

euforię

otwartość

podniecenie

gonitwę myśli

rozszerzenie źrenic

rumieńce na twarzy

drżenie rąk

gęsią skórkę

pocenie

zmiany temperatury ciała

podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi i zaburzenia rytmu serca

silne pragnienie przyjęcia kolejnej dawki

zaburzenia pamięci krótkoterminowej

szczękościsk

ból przy aplikacji donosowej

realistyczne sny

szybka potliwość rąk

zawroty głowy

 

Efekty zażycia przypominają działanie amfetaminy lub ecstasy, ale także ze względu na krótszy czas działania są porównywane do kokainy

Polska: 25 sierpnia 2010 mefedron został zaklasyfikowany jako substancja psychotropowa grupy I-P i jest nielegalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupia,naiwna myślałam,że On tylko pali trawę.Czasem pomyślałam sobie,że może bierze coś jeszcze,ale zarzekał się,że nie..dla mnie to jest taki szok,że od wczoraj nie mogę sobie z tym poradzić.Jakbyśmy nie mieli innych problemów ;/Życie nas przerasta każdy na czymś "leci" ja na psychotropach on na dragach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie nas przerasta każdy na czymś "leci" ja na psychotropach on na dragach ;/

No chyba nie każdy . Jest Rzesza Ludzi zdrowo ogarniętych , którym do " szczęścia " nie potrzeba trutek .

Jeśli chodzi o terminologię , powiedziłbym ściślej,że Ty sie lecysz ,a On ćpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupia,naiwna myślałam,że On tylko pali trawę.Czasem pomyślałam sobie,że może bierze coś jeszcze,ale zarzekał się,że nie..dla mnie to jest taki szok,że od wczoraj nie mogę sobie z tym poradzić.Jakbyśmy nie mieli innych problemów ;/Życie nas przerasta każdy na czymś "leci" ja na psychotropach on na dragach ;/

Chyba jest różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×