Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84,

mój pierwszy facet nie miał w ogóle kompleksów. Był chodzącym ideałem pod względem fizycznym i mentalnym.

To nic dziwnego, że ich nie miał. Rzadko kto ma kompleksy, tylko dlatego, że je sobie wymyślił nie mając podstaw. Przeważnie zawsze jest coś na rzeczy jak nie z wyglądem, to z osobowością , albo z obiema rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, moze po prostu rodzina ojca te same skrzywienia powiela z pokolenia na pokolenie

W rodzinie ojca to w ogóle nie powinni wychodzić za mąż, żenić się ale kiedyś był przymus społeczny to to robili, młodsze pokolenie już nie. Mój ojciec to i tak najnormalniejszy z ich wszystkich choć daleko mu do normalności.

magnolia84, skoro nie wiedzial i nie byl zakompleksiony to pewnie ze nie :) Ale zauwaz kto szuka dziewic na partnerki? glownie prawiczki bo boja sie porownania

ja tam wcale nie marzę o dziewicy, niech jedna strona choć coś więcej wie i ma praktykę chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 no, jeżeli na pierwszym spotkaniu pytają o to, czy jest dziewicą, czy nie, to zgadzam się z tym, co napisałaś. Chociaż w większości przypadków facet chyba nie pyta o to i dowiaduje się o tym, kiedy dochodzi do zbliżenia (no chyba, że dziewczyna sama go przedtem uprzedzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos Ty to juz chyba prawiczkiem nie jestes ;)

Jestem, nie jestem ale do doświadczenia to mi daleko inigdy nie miałem żadnej fazy na dziewicę, myślę że to trochę legendy że prawiczki chcą mieć dziewice, często mają na nie fazy osoby religijne albo tradycjonalistyczne choć same często całkiem doświadczone są. Znałem paru takich co do burdelu łazili a dziewczyny, żony to dziewice chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos Ty to juz chyba prawiczkiem nie jestes ;)

Jestem, nie jestem ale do doświadczenia to mi daleko inigdy nie miałem żadnej fazy na dziewicę, myślę że to trochę legendy że prawiczki chcą mieć dziewice, często mają na nie fazy osoby religijne albo tradycjonalistyczne choć same często całkiem doświadczone są. Znałem paru takich co do burdelu łazili a dziewczyny, żony to dziewice chcieli.

 

Ja to za cholerę bym nie chciał dziewicy :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie dziewic? Nie wiem jakby to miało wyglądać. Przecież laska nie przedstawia Ci się "hej jestem Basia i jestem dziewicą". Moja ex dopiero jak wylądowliśmy pierwszy raz w łóżku powiedziała mi, że miała tylko jednego faceta przede mną (wcale o to nie pytałem, nie wiem nawet po co było to uzewnętrznienie się, ale mniejsza z tym).

Mając obok siebie 2 równie atrakcyjne laski, jedna doświadczona a druga dziewica (zakładając że miałbym takie informacje na starcie), byłyby równe szanse, żadnej dyskryminacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Nigdy tego nie rozumiałem jak można płacić za seks z dziewicą czy czystość dziewczyny jakieś grube pieniądze, porażka jakaś, nie upodabniajmy się do muslimów. A dlaczego nie płaci się ekstra za seks z prawiczkami, oczywiście trudno to udowodnić, ale prawictwo w przeciwieństwie do dziewcitwa nie jest kulturowo cenione.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał dziewicy, bo wtedy ty musisz pobrusić, a ona se pocziwa, zero inicjatywy, oralnie wstyd, po bożemu, a chyba najgorsze jest to, że wstydzi się być drapieżna i wstydzi się robić ci dobrze. Najlepsza to by była taka dziewczyna po kilku partnerach, już dotarta, a jeszcze bez nawyków, chociaż długoletni związek z jednym może takie coś wyrobić. Jednak aktualnie ufam mojej prawicy, a grom mam w łapie jak Zawisza Czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał dziewicy, bo wtedy ty musisz pobrusić, a ona se pocziwa, zero inicjatywy, oralnie wstyd, po bożemu, a chyba najgorsze jest to, że wstydzi się być drapieżna i wstydzi się robić ci dobrze. Najlepsza to by była taka dziewczyna po kilku partnerach, już dotarta, a jeszcze bez nawyków, chociaż długoletni związek z jednym może takie coś wyrobić. Jednak aktualnie ufam mojej prawicy, a grom mam w łapie jak Zawisza Czarny.

 

nie każda dziewica jest jak kłoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafzap,

Mając obok siebie 2 równie atrakcyjne laski, jedna doświadczona a druga dziewica (zakładając że miałbym takie informacje na starcie), byłyby równe szanse, żadnej dyskryminacji

 

majac obok siebie 2och atrakcyjnych mężczyzn, jednego doświadczonego a drugiego prawiczka (zakładając że miałabym takie informacje na starcie), szanse nie bylyby rowne, prawiczek poszedl by do domu.

jest pewien wiek w ktorym bycie dziewica jest po prostu nieprzyzwoite. ale nie wiem czy na tym forum siedza prawdziwi mężczyźni, a nie jakiess cioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×