Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam najmocniej dżentelmenów, ale moje procesy kognitywne przegrały z wertowaniem 37 stron postów. Czy ktoś tutaj gra w Hearthstone blizzardowskie bądź Dotu 2?

 

 

Deader- W Xbone nie przeszkadza ci to, że nie ma tak naprawdę na prawdę pewności czy jesteś szpiegowany przez zintegrowaną kamerkę? U mojej osoby wywołuje tą paranoję..tak samo jak Origin, który niby nie sprawdza prywatnych danych, a swojego czasu był pewien gość, który postnął na internatach jakoby mu Origin sprawdzał wszystkie informację w telefonie. Z drugiej strony od czasów afery Snowdena, chyba mam osobiście w dupie czy ktoś może mnie szpiegować czy nie.. Będą chcieli to i tak się dostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie gram w still life.

Znacie jeszcze jakieś fajne gry przygodowe typu point & click?

 

"Fajne" to zbyt ogólne słowo :lol: , znam dość dużo ciekawych tytułów, ale zależy od tego jaki powiedzmy.. sub-gatunek przygodówki ci podchodzi, czy to horror jak still life czy fantasy czy też może coś z elementami humorystycznymi.

 

-- 11 lis 2013, 14:25 --

 

wilzyx, Rus Doto bez doto,ja pykam co jakiś czas :mrgreen:

Ale nubem jestem :mhm:

 

Jak chcesz pograć razem bo mój przyjaciel też tak średnio gra w doto to odezwij się na steamie (http://steamcommunity.com/id/nuris) a piszę to dlatego, że dobrze już znam community dotowe i jak traktuje osoby popełniające błędy w rozgrywce. CYKA, BLYAT i nieśmiertelne "please uninstall dota and kill yourself" :lol: Im więcej znajomych tym jest zabawniej, nawet podczas pubstombów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilzyx, Ok,odezwę się.

 

Btw,też masz nadal poziom gry gdzie viper=pubslayer i nabijasz 22/3/x bez większych problemów :D?

 

Mam poziom taki gdzie wybieram meepo na safe lane'a, razem z supportem, który jest moim compadre, i kd ratio jest mniej więcej takie samo. A w meepo żadna filozofia, q tab q w tab w tab w etc..

 

Ogólnie opłaca się grać ze znajomymi. Uważam, że jestem na dość wysokim poziomie bracketa czy tam MMR, ale i tak trafiają się rusy, retardzi i pseudointelektualiści

 

-- 11 lis 2013, 15:58 --

 

Mushroom, jestem wybredna, a ta grafika mnie jakoś zniechęca.

 

wilzyx, Gra podobna do still life, syberia, najdłuższa podróż. Coś w tym klimacie .

 

Seria Broken Sword, Gabriel Knight. Narazie tyle mi przychodzi do głowy. Natomiast gorąco polecam serię Sam&Max (komedia) i Walking Dead (horror psychologiczny).

 

-- 11 lis 2013, 16:00 --

 

Jest ktoś tutaj fanem horrorów? Może złożymy się na oculus rifta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilzyx, łe,mipo zawsze impossibru do grania mi się wydawał,mam ujowe micro skills.

Phantom assasin,viper,sven,chałos najt,tymi carry lubię męcyć.

z supportów,warlockiem,golem na ryj zawsze na propsie D: .

 

[videoyoutube=hfAon7S7fL4][/videoyoutube]hfAon7S7fL4

 

Swojego czasu też mi się wydawało, że to też trudne. Parę godzin ćwiczenia z botami i już byłem w microwaniu na poziomie średnim. Ach pamiętam też czasy kiedy trollowałem team przeciwnika i zrobiłem carry dazzla. Oczywiście wygraliśmy i wszyscy mieli ból dupy, że ich support zmiata :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jestem dziwna, więc może mi się odwidzi :P

 

wilzyx, W TWD grałam z moim facetem. Teraz czekam na spolszczenie The Wolf Among Us tego samego twórcy. Dziękuję za tytuły.

 

Podsunełaś mi pewien pomysł z Biggbim..możesz mi powiedzieć kiedy wyszło spolszczenie do TWD? Po każdym epizodzie czy też na koniec serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilzyx, Nie powiem Ci dokładnie, bo my w pierwszym sezon TWD graliśmy nieco po premierze, ale wtedy już było dostępne wszystkie 5 epizodów i spolszczenie do nich-wydaje mi się, że spolszczenie dopiero wyszło na koniec serii, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilzyx, Nie powiem Ci dokładnie, bo my w pierwszym sezon TWD graliśmy nieco po premierze, ale wtedy już było dostępne wszystkie 5 epizodów i spolszczenie do nich-wydaje mi się, że spolszczenie dopiero wyszło na koniec serii, ale nie jestem pewien.

 

Oficjalnie czy fanowskie?

 

[videoyoutube=cLhAdRfILhY]mini-przeróbka klimatu końcówki TWD[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilzyx, Na pabixach zawsze można potrollować.

A dendi to co wyprawiał na midzie podczas ostatnich mistrzostw to poezja była,zdjęcie gyro z aegisem pod fontannę : D

 

Jakieś porady co do countrowania od na midzie? Wiem, że razor i viper jest niezły a co oprócz tego..hmm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deader- W Xbone nie przeszkadza ci to, że nie ma tak naprawdę na prawdę pewności czy jesteś szpiegowany przez zintegrowaną kamerkę? U mojej osoby wywołuje tą paranoję..tak samo jak Origin, który niby nie sprawdza prywatnych danych, a swojego czasu był pewien gość, który postnął na internatach jakoby mu Origin sprawdzał wszystkie informację w telefonie. Z drugiej strony od czasów afery Snowdena, chyba mam osobiście w dupie czy ktoś może mnie szpiegować czy nie.. Będą chcieli to i tak się dostaną.

Nahh... Dzisiaj każda apka na Androidzie przy instalce chce dostęp do wszystkich twoich danych i sprawdza twoją rodzinę do dziesięciu generacji wstecz czy przypadkiem nie ma żydowskich korzeni, więc kamerka z XbOne mi nie wadzi :P A tak serio, to:

 

1. Jestem anty-spikowcem więc wierzę że "podglądactwo" będzie ściścle prawnie uregulowane i M$ będzie się tych wytycznych trzymał

2. Jakby coś miało szpiegować, to czemu dopiero kamerka z XbOne..? Czemu już nie obecne na rynku Kinect czy PSEye..?

3. Konsole HD mam w domu podłączone tak że jednym pstryknięciem na listwie włączam/wyłączam dopływ prądu zarówno do konsol jak i do TV, jako że do telewizora nie mam podpiętej telewizji a jedynie konsole i kompa - to włączam całość tylko kiedy gram, przez resztę czasu wszystko jest odłączone

4. Nie robię przed konsolą rzeczy które dla kogokolwiek miałyby jakikolwiek potencjał na materiał do podglądania - ot, siedzę se na kanapie z miną zombie i pukam w przyciski, nic ekscytującego

 

i, chyba najmniej ważne i najważniejsze jednocześnie:

 

5. W tej rundzie M$ może mnie pocałować w d..., w tej generacji sprzętu na pewno pierwszy sprzęt kupię od Sony! :mrgreen: PS4 wydaje mi się i ciekawsze, i "fajniejsze", i tańsze od XbOne. Na mojej "liście wymarzonych zakupów" z kategorii "nowe konsole" XbOne jest na 3, może nawet 4 miejscu bo najpierw chciałbym zainwestować w PS4, później w którąś z Androidowych maleństw - Ouya, M.O.J.O. albo Gamestick bardziej mnie w tym momencie interesują niż nowy Xbox. Szczególnie Gamestick mnie "podbił", jeśli tylko sprosta hajpowi...

 

[videoyoutube=C8HXa5Ez5EA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×