Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o ten z 2009 chodzi. Fajna fabuła, najlepsza jeśli chodzi o FPSy, w które grałem.

Mi się gra podobała, fabuła raczej drugorzędna, ale to tylko moja opinia. Najważniejsze jest właśnie to że gra nam obojgu się wydaje fajna, nieważne z jakich powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie jakas gre z przedzialu 1999-2013, jakikolwiek gatunek. Warunki dwa- musi miec multipleyera(ale nie sieciowke, tylko dla 2 osob przy jednym pc z podzielonym ekranem albo turami), warunek dwa-musi byc zaje.bista.

Target z 1997. Wiem że to wcześniejsze ale gra na dzielonym ekranie jest epicka. Szczególnie że są ciemne rejony gdzie nic nie widać bez noktowizora i sterowane zdalnie jeżdżące ładunki wybuchowe z kamerką.

No i snajperkę i chainguna które są OP :D .

 

I ten soundtrack :D :

http://www.youtube.com/watch?v=N2oUUVjlyWE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gównie pykam w RPG, tyle że od paru ładnych lat nie wyszło nic sensownego... Moje ulubione produkcje to Morrowind(Od czasu Obliviona seria ssie, typowe action pykadła), seria Gothic, seria Baldurs Gate, NWN(Dwójka już mnie tak nie wciągnęła). Lubie też stare strategie seria Heroes robiona jeszcze przez 3DO, czy Warcraft. Generalnie żadna nowa gra mnie nie zachwyciła, no czasem jeszcze pykam w World of Tanks, gra mnie zaskoczyła, myślałem że masówa dla ubogich, a tu całkiem zgrabna gierka, szczególnie gdy wejdzie się w ligę ESL czy klanówki, sama taktyka.

 

Co do heroes to widze pozersto na forum dominuje, przecież 5 jest robiona w zupełnie innej konwencji - inny świat, bajkowo-ruska fabuła, do tego piętno chujowego ubisoftu. Heroes 3 to KULT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione produkcje to Morrowind(Od czasu Obliviona seria ssie, typowe action pykadła), seria Gothic, seria Baldurs Gate, NWN(Dwójka już mnie tak nie wciągnęła). Lubie też stare strategie seria Heroes robiona jeszcze przez 3DO

 

Generalnie się podpisuję, chociaż skyrim mi się spodobał. Ale masz rację, wszystko co wychodzi to casualowe akszyn erpegi- i wszystko pozbawione klimatu i grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do heroes to widze pozersto na forum dominuje

o kurwa to żeś dojebał

to właśnie ty jesteś pozerem bo pozerstwem jest lubienie trójki tylko dlatego że wszyscy na necie ją wielbią

 

-- 01 lis 2013, 15:30 --

 

wszystko co wychodzi to casualowe akszyn erpegi- i wszystko pozbawione klimatu i grywalności.

ta, ale mass effect, wiedźmin i dragon age (1) wam chyba wyleciały z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do heroes to widze pozersto na forum dominuje, przecież 5 jest robiona w zupełnie innej konwencji - inny świat, bajkowo-ruska fabuła, do tego piętno chujowego ubisoftu. Heroes 3 to KULT.

 

A co Ty tam gadasz. Gdybyś to napisał o 4 to bym się zgodził. 5 może i nie dorównuje 3 ale jest dobrą grą.

 

-- 01 lis 2013, 15:40 --

 

Mushroom, o Wieśku zapomniałem, a Mass Effect była dobrą trylogią, ale zakończenie pozostawiło większy niesmak jak rzygi kota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do heroes to widze pozersto na forum dominuje

o /cenzura/ to żeś dojebał

to właśnie ty jesteś pozerem bo pozerstwem jest lubienie trójki tylko dlatego że wszyscy na necie ją wielbią

 

-- 01 lis 2013, 15:30 --

 

wszystko co wychodzi to casualowe akszyn erpegi- i wszystko pozbawione klimatu i grywalności.

ta, ale mass effect, wiedźmin i dragon age (1) wam chyba wyleciały z głowy

 

Mam w dupie co piszą w necie, moja pierwsza nieprzespana noc była przy 3, z kumplem w podstawówce przegraliśmy do rana, a potem przespaliśmy połowe lekcji :mrgreen: Te lata, ten klimat, prawdziwa magia i miecz! W piątke można było popykać parę godzin, ale nie zarywało się dla niej lekcji, nie zarywało się przy niej nocy.

 

Nie wyleciały, mass effect jestcze daje radę ale dragon age i wieźmin to już pomyłki, no jeszcze może w jednyke dało się grać....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie 5 ma tylko 2 wady (dość poważne ale można się do nich przyzwyczaić, ja tak zrobiłem): słaba optymizacja kodu (co powoduje powolne działanie gry na dużych mapach) i słabe AI (co jest powszechne w wielu grach). Trójce brakuje opcji w trakcie gry, szczególnie co do rozwoju postaci. 5 ma też dużo ciekawsze i bogatsze taktycznie walki.

 

-- 01 lis 2013, 15:43 --

 

no jeszcze może w jednyke dało się grać....

właśnie o jedynkę tylko i wyłącznie mi chodziło. DA2 ssie strasznie z tego co słyszałem.

 

-- 01 lis 2013, 15:44 --

 

Mass Effect była dobrą trylogią, ale zakończenie pozostawiło większy niesmak jak rzygi kota.

Ale tych emocji z pierwszej i drugiej części nikt nam nie odbierze :)

 

-- 01 lis 2013, 15:44 --

 

Zapomnieliśmy jeszcze o bardzo (IMO) dobrym rpg jakim były fallout 3 i new vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wieśka śmgia na zmodyfikowanej aurorze- a na tym śmigało NWN i mój ukochany kotor(tylko 1).

 

Fallout 3- faktycznie. nawet ostatnio sobie zainstalowałem f3:goty, żeby odświeżyć nieco.

 

Praktycznie druga część kotora, druga część wieśka, DA2, ME3 to gnioty. Jedynkę DA o ile się nie mylę robili Ci sami ludzie co kotora 1.

 

O nowych gothicach, arcaniach to nawet nie wspomnę. Riseny dobre w sam raz na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, Właśnie kotory to też świetne gry, zapomniałem o nich totalnie, a naprawdę zrobiły na mnie wrażenie, aż nawet łyknąłem trochę świata star wars wtedy, mimo że miałem do wyobraźni Lucasa spory dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, obejrzałem tylko recenzję.

 

Natomiast bardzo mnie wciągnęła w sumie mało rozreklamowana gra pt. Legend of Grimrock, do tego stopnia że ją skończyłem co nieczęsto mi się zdarza. Jest to gra w stylu starych dungeon crawlerów np eye of the beholder. Jeśli ktoś się wychował na tych grach to LoG jest mega nostalgiczną podróżą w przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 :mrgreen: ot takie strzelanie do kurczaków pod postacią nazizstowskiej armii zombi, liniowe do bólu, chyba niczym nie różniące się od jedynki, czasem jakiś zabawny replay z bullet timem jak posyła się kulkę w łeb Szkopowi, dobre na pół godziny relaksu i poćwiczenia strzału z myszki do gibających się celów :D pograłem 30 min no bo nie dość, że Szwaby to jeszcze zombie :105:

Zaskoczyły mnie rozsądne wymagania, to chyba ostatnia strzelanka, która chodzi mi na wysokich detalach i jeszcze z aa x4 i jakimiś bajerami jak rozmycia itp. O dziwo gra za 10,99 ojro na Steamie, czyli tak jak należałoby, bo często się zdarza, że za takie lajtowe gierki wołają sobie od 35 wzwyż.

 

-- 02 lis 2013, 12:37 --

 

Widzę, że dużo tu fanów rpg'ów, nie znam się zbytnio czy to taki rodzaj akurat ale może tak, więc obadajcie sobie może Path of Exile, jest za darmo ale chyba zawiera jakąś rozgrywkę z AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę ominęła mnie dyskusja o RPGach :P Więc i tak dorzucę 3 grosze: w opozycji do niektórych, strasznie podobają mi się "ułatwione" RPG, czyli - zarówno cały Elder Scrolls, jak i Fallouty od Bethesdy; Mass Effect rządził, Deus Ex był ekstra... Generalnie nie szalałem nigdy za bardziej tradycyjnymi, dopiero ta "nowa generacja" przypadła mi do gustu.

 

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 :mrgreen:

Nie grałem w zombiaczy dodatek, ale samo Sniper Elite 2 wymiatało, od kiedy ją skończyłem, to w każdym kolejnym FPSie odczuwałem tęsknotę za "rentgenem" :lol:

 

Coś tu była gadka o FPS'ach z dobrą fabuła. FAR CRY 3! A sama postać głównego anty bohatera jest jedną z najlepszych w całej histori gamingu imo.

Do tego na pewno dochodzą Bioshocki i Half Life'y

FC3 był świetny, ale jak dla mnie bardziej jako gra niż jako opowieść. Byłem bardzo wkurzony że Vaas'a ubijało się już w połowie gry bo to był naprawdę fajnie zrobiony czarny charakter - szczerze mówiąc nie jestem w stanie przypomnieć sobie kogo utłukiwało się na końcu, czyli musiała to być znacznie mniej oryginalna postać... No, ale gameplay był prze, jedna z niewielu gier która sprawiała że oprócz głównego wątku robiłem też "pierdółki" typu polowania itd.; właściwie jak nad tym myślę to z FC3 też jest fajny RPG :P

 

"Bioszoki" i "Halflajfy" miały jak dla mnie dobrą, zapamiętywalną fabułę tylko w pierwszych odsłonach - potem poziom spadał (IMO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, w Sniper Elite V2 chciałem zagrać właśnie krótko po premierze ale moja leciwa grafa HD4830 nie dawała rady, z tego co widzę to fajnie wygląda otoczenie, te kamienice itd., typowy klimat okresu wojennego, podobno jednak słabo z AI i fragmenty ze skradaniem są denerwujące, takie opinie czytałem. W 2014 szykuje się kolejna część, w Afryce, widziałem jakiś czas temu, taki nijaki zwiastun tego. Natomiast te 2 gry z zombie są całkiem całkiem hehe, jedyne co mi nie odpowiada jak dotąd po jakiejś godzinie rozgrywki to to, że mogli się jednak pokusić o to żeby głowa zombiaka w hełmie nie rozpryskiwała się tak samo jak ta nieprzyodziana albo w czapce (niczym arbuz potraktowany z shotguna), tak samo kwestia strzałów ze snajperki- skoro z dystansu kładziesz delikwenta strzałem niemal wszędzie, czy to w płuca, w żołądek, to bezsensu jest zupełnie, że z bliskiej odległości kilku metrów już raczej tak się nie dzieje i lepiej walić w czerep. Mniej zręcznie niż w reszcie fpsów też mi się porusza i celuje, ale to chyba wina mojej myszki albo odzwyczajenia się od gryzonia na kablu :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×