Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem pierwsze Metro 2033. Hmm..w zasadzie oceniam jest całkiem dobrze, ale trzeba się przygotować na totalną liniowość rozgrywki, patrząc jednak na większość obecnych fps'ów gdzie strzela się bez sensu to Metro się wyróżnia fajnym klimatem. Nie ma jednak szans na uruchomienie tego w DX11 i wysokich detalach...chyba, że masz machinę za 5000+ ;) W DX10 też w zasadzie wymagania małe nie są jak chce się pograć na wysokich detalach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W deus-exy ktoś grał?

i metro 2033? bo rozważam któryś z tych tytułów.

Deus Ex Human Revolution - 9,5/10

Deus Ex Invisible War - 7,5/10

Metro 2033 - 6/10 a przynajmniej pierwsze 3-4 godziny bo tylko tyle wytrzymałem - nie podszedł mi ten klimat, nie moja bajka. Z "radzieckich" FPSów dużo lepiej grało mi się w STALKERa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos info o TWD Game Season 2? Niby ma wyjsc w 4 kwartale 2013, ale juz mamy 4 kwartal i nawet zadnego trailera ani szerszych informacji. Nic.

"is anticipated to be released Q4 2013"

 

Czwarty kwartał 2013 to trochę niedokładna data, zwłaszcza że nie piszą czy chodzi o rok "zwykły" czy fiskalny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf 4 ktoś sie przymierza :pirate:? ja pewnie 2-3 dni po premierze zakupie,zobaczymy co to warte.

Przymierzyłem się na tyle że wypaliłem płytę z kampanią singleplayer i okazało się że gra wymaga instalki na HDD z dysku z multiplayerem. A jako że obecnie wszystkie dwuwarstwówki mi "wyszły" a klepię biedę przed wypłatą, to poczeka do weekendu. Aczkolwiek nie napalam się jakoś zbytnio, Battlefield 3 był jak dla mnie totalnie, całkowicie do d... i nie pojmuję strategii EA w tej kwestii. Napierają Battlefieldy "kanoniczne" na zmianę z Medal of Honor, obie marki próbują zżynać od Call of Duty (w Battlefieldzie 3 po raz pierwszy zdaje się pojawiła się singlowa kampania - mówię oczywiście o "czystych" Battlefieldach), tymczasem mają w portfolio markę ZNAKOMITĄ i o zajebistym potencjale - chodzi mi oczywiście o spin-off w postaci Bad Company. Obie części były za-je-bis-te, zarówno ze względu na solidny gameplay, przełomową technologię oraz zapadających w pamięć bohaterów i specyficzny, militarno-luzacki humor. Nie wiem po co robią klona CoD, skoro mają coś oryginalnego, innego.

 

Stąd też grę pewnie włączę, żeby jak to ostatnio z FPSami u mnie bywa - pograć godzinkę i stwierdzić "wow, zajebiste" i odłożyć na półkę, albo żeby stwierdzić "wow, ale ssie" i odłożyć na półkę. Na razie San Andreas trzyma mnie w swych szponach i nie wydaje mi się żeby szybko mnie wypuścił.

 

Jeśli chodzi o militarne FPSy to osobiście chętniej zagram w nowego CoD. A już w ogóle z największą przyjemnością to na dniach skończę CoD:WaW:Final Fronts czyli wersję CoD5 przygotowaną na PS2 - tak mało znaną że mało kto o niej słyszał, a dla mnie zajebista ze względu na osadzenie w czasach II WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a o trailerze do TWD2 sie nie wypowiedziales :P. Ciekawe jak to bedzie z tymi ludzmi, ktorzy byli w 400 Days. Pojawia sie ci, ktorzy do nas dolaczyli? Bo jak tak, to troche lipe mam, gdyz w moim przypadku beda to 2 osoby: Vince i ktos tam jeszcze (nie pamietam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, mnie bf 3 po 140h grania znudził,szczerze bardziej lubie single niźli multi które jest od lat na jeden bat....

co do coda ghosts,masz odpowiedni sprzęt by to odpalić? czy konsola? (mi ewentualnie pozostaje dokupić 2k ramu) choć musze na wymagania looknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a o trailerze do TWD2 sie nie wypowiedziales :P. Ciekawe jak to bedzie z tymi ludzmi, ktorzy byli w 400 Days. Pojawia sie ci, ktorzy do nas dolaczyli? Bo jak tak, to troche lipe mam, gdyz w moim przypadku beda to 2 osoby: Vince i ktos tam jeszcze (nie pamietam :P)

Nie wypowiadałem się bo nie oglądałem - generalnie staram się ostatnimi czasy nie hajpować się trailerami, zapowiedziami w internecie / CDA, bo najczęściej wychodzi na to że robią mi smaka a ja później przekonuję się że narobili mi smaka na gówno :P Najlepszy przykład - pierwszy sezon TWD od Telltale o którym nie wiedziałem nic dopóki nie pojawił się na xbox360iso do ściągnięcia ---> gra rewelacyjna. TWD: Survivalist Instinct, którego wyczekiwałem z niecierpliwością ("FPS w realiach TWD? Bring it on!!!") a okazał się niegrywalną szmirą :) Nawet o GTA 5 od momentu ujawnienia pierwszego trailera specjalnie nie dowiadywałem się zbyt wiele, żeby sobie nie zaspoilować zabawy. Sprawdziło się ;)

 

deader, mnie bf 3 po 140h grania znudził,szczerze bardziej lubie single niźli multi które jest od lat na jeden bat....

co do coda ghosts,masz odpowiedni sprzęt by to odpalić? czy konsola? (mi ewentualnie pozostaje dokupić 2k ramu) choć musze na wymagania looknąć.

140 h w BF3??? :shock: Podziwiam, ja z ledwością przemęczyłem kampanię singleplayer w jakieś 10 godzin, i wywaliłem płytki na samo dno szpindla. Multi to już w ogóle porażka, gigantyczne mapy na których szamocze się kilku maniaków, mających nabite pierdyliard leveli godzinę po premierze, kampiących na n00bów. To już multi w CoD mi się bardziej podobało i swego czasu w CoD5 i 7 przemłóciłem po jakieś 15-20 godzin wystarczające do nabicia max levelu takiemu n00bowi jak ja.

 

I - tak, gram na konsoli od M$ :) Tak więc problemów z Ghostami mieć nie powinienem. Mam mały dylemat odnośnie sprzętu nextgenowego, w końcu niedługo premiery Ps4 i Xbone, ale po pierwsze nie stać mnie na jednorazowy wydatek rzędu 2 tysi, nie chcę się pakować w żadne spłaty ratalne, a dodatkowo - to co dotąd widziałem na trailerach przeróżnych produkcji jakoś mnie nie ścięło z nóg. Poczekam rok-dwa aż ceny pospadają a developerzy nauczą się wyciskać ze sprzętu nieco więcej niż teraz. Bo jak patrzę na choćby takie Killzone 4 to niewiele lepiej od 3 wygląda. To nie ten przeskok jakościowy co pomiędzy PS2 i PS3. Choć biorąc pod uwagę gry z początku życiorysu konsoli (np. Resistance: Fall of Men) i z końca (Resistance 3) to postęp jest ogromny i mam nadzieję że za trzy-cztery lata faktycznie zobaczę grafę jak obiecali - na poziomie CGI z "Avatara".

 

choć gry ogólnie strasznie idą w góre z wymaganiami,mój pecet ledwo co ponad troche minimalne bfa 4,a poszło ponad 2k w 2012 r :< granie to kosztowne hobby

Dlatego jakoś wolę konsole, peceta kupuję raz na 5 lat za tysiaka z Allegro i jest to wystarczający do moich potrzeb sprzęt, a konsole to wydatek na jeszcze dłużej (na mojej PS2 gram już chyba 9 rok). Xboxa360 kupiłem dwa lata po premierze za 600 zeta i służy mi do dzisiaj, czyli było nie było - 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, po 5 lvlu nabija się od "0" do setki w bfie 3,podziwiam typów którzy nabili "100"

w fpsy zwykle koło 100-200 h mam nabite,zależy.

w mw 3 nabiłem do 5 prestiżu,potem prucie mp7 bez recoila na 200m mnie znudziło :pirate: i te debilne systemy respawnów za plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, po 5 lvlu nabija się od "0" do setki w bfie 3,podziwiam typów którzy nabili "100"

w fpsy zwykle koło 100-200 h mam nabite,zależy.

w mw 3 nabiłem do 5 prestiżu,potem prucie mp7 bez recoila na 200m mnie znudziło :pirate: i te debilne systemy respawnów za plecami.

Ja w World at War i pierwszym Black Ops nabiłem do pierwszego prestiżu, potem jak się kapnąłem że mam zaczynać od zera to jebłem śmiechem a płytą o ścianę :D Mi w ogóle generalnie nie podchodziło multi robione przez IW, wolałem zawsze produkcje Treyarch (choć oni niby tylko do "odwalania robocizny" służyli) - WaW wiadomo, pierwsze multi w CoD w czasach drugowojennych z nabijaniem leveli, killstreakami itd - zerżnięte co prawda od IW z CoD4, ale miało to fajny smaczek. Black Ops - strasznie podobał mi się podwójny system punktacji, XP + kasa. Zmieniające się codziennie zakłady - to było to! Zaś MW3... zakończył definitywnie moją przygodę z multi w CoD, IW wywaliło system pieniężny, powróciło do swojego schematu z MW/MW2, co mi w ogóle nie odpowiadało. W multi pograłem więcej niż godzinę z obowiązku bo był to czas kiedy pisywałem do portalu o grach i przypadła mi recka MW3. nawet pamiętam że moja recka została odnotowana na jakiejś "zagramanicznej" stronie zbierającej oceny podobnie do Metacritic, bo "ośmieliłem się" dać grze ledwo 7/10 :D

 

A 100-200 h w FPSach... to ja chyba tyle mam tylko w Half-Life, Quake 2, Far Cry i Duke Nukem 3D natłuczone, bo tyle w nie katowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, black ops a modern warfare to gry tworzone przez 2 różne firmy.

W BO 2 pograłem chwile,ale klęska,wszystko prucie z biodra,czysta zręcznościówka,na + był single i niektóre sceny - tortury przez wbijanie karambitu w rękę,+ zabijanie charakterów z Bo 1 (przestrzelenie kolan spasem+ poderżnięcie gardła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, black ops a modern warfare to gry tworzone przez 2 różne firmy.

No przecież mówię że wolę produkcje Treyarch'a ;)

 

W BO 2 pograłem chwile,ale klęska,wszystko prucie z biodra,czysta zręcznościówka,na + był single i niektóre sceny - tortury przez wbijanie karambitu w rękę,+ zabijanie charakterów z Bo 1 (przestrzelenie kolan spasem+ poderżnięcie gardła)

W BO2 totalnie nie przypasiło mi że misje "wspominkowe" przemieszane były z futurystycznymi, osadzonymi bodajże w jakimś 2025 roku. Po*ebało ich?? Jak chcę pograć w przyszłościowego shootera to odpalam Killzone albo Halo, CoD w takich realiach zupełnie jest mi niepotrzebne.

 

Moim marzeniem jest CoD całkowicie osadzone podczas wojny w Wietnamie, jak dotąd tylko jedna produkcja całkiem fajnie sobie z tym wyzwaniem poradziła (Men of Valor) i co roku kilka razy ją sobie odpalam żeby postrzelać do żółtków. Odkrycie programu mapującego sterowanie na pada do xboxa we wszystkich pecetowych grach uczyniła te powroty jeszcze przyjemniejszymi - wreszcie mogę pokatować Wietnam na 42"... :D Ostatnio też odpaliłem sobie w ten sposób Postala 2 i był ubaw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×