Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam bardzo wstydliwy problem - podniecenie


magda.mma

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat zmagam się z NN, po nowym roku rozpoczynam kolejną terapię. Niemniej mam problem o którym potwornie wstydzę się mówić, może dlatego że nie słyszałam jeszcze o podobnym przypadku i bardzo mnie to stresuje i nakreca moje myśli.

Otórz.. zawsze bylam bardzo zakomplksiona, od kiedy pamiętam. Wiem, że nie jestem brzydka, ale jednak pewne mankamenty w mojej urodzie sprawiają, że nie wierzę w siebie i mam poczucie nijakości. Na codzień raczej średnio dbam o siebie, interesuję się modą i urodą ale sama sie raczej nie maluje i nosze stare, workowate ciuchy. Jednak sa momenty że podobam się sobie - gdy mam lepszy dzień, gdy coś mi się uda, gdy się ładnie ubiorę i umaluję. Trudno mi to napisać... kilka razy zdarzyło mi się że robiąc sobie zdjęcie (np. takie z ręki, na forum czy na facebook) lub pozując do zdjeć (np. gd robił mi je chłopak w parku) odczułam podniecenie i moje miejsca intymne stały się wilgotne. Nie wiem czy to z powodu tego że może poczulam sie jakoś atrakcyjnie, ale uznałam że to nie jest normalne i od pewnego czasu unikam zdjęć i jeszcze bardziej zamknęłam się w sobie. Nawet jak o tym piszę to czuje do siebie obrzydzenie bo mam wrazęnie że jestem chora psychicznie, bardziej niz mi się zdawało. Próbowałam szukać o tym informacji w sieci, ale nic nie znalazłam. Psychologowi do tej pory nie umiem o tym powiedzieć, bardzo się wstydzę. Pomyślałam że przez interenet jest bardziej anonimowo, więc napiszę. Może mnie nie wyśmiejecie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu sama nazwa mówi błona śluzowa-wydziela śluz w odróżnieniu od skóry.to nie powinno dziwić nikogo.jamę ustną też wyścieła śluzówka,zatoki,jelita,żołądek,przełyk i odbytnicę też.i tam tez jest cały czas wilgotno.śluzówka również wyścieła pęcherz moczowy i czasem w moczu stwierdza się pasemka śluzu.śluz w żołądku zapobiega samostrawienu i ma aktywność chemiczną podobną do aktywności chemicznej szkła. :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się w sumie podłączę z pytaniem. Czy jeśli coś nas podnieca to zawsze świadczy o jakichś skłonnościach?? Przykład: widok kopulujących zwierząt, pary osób jednej płci lub scena gwałtu - czy to świadczy o zoofilii, homoseksualiźmie lub o tym, że ktoś jest gwałcicielem??

 

edit: tak sobie przemyślałam co napisałam i to chyba nie jest normalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amandia, chyba sam akt kopulacji podnieca bo kojarzy sie z czyms przyjemnym. Mnie co prawda wszystko opada na widok kopulacji gejowskiej czy ze zwierzetami ale rozne sa gusta

 

No właśnie, to mnie podniecają różne rzeczy, a właściwie sprawiają że mam ochotę na seks - tyle że ze swoim partnerem... :zonk:

I też najczęściej mam poczucie winy, że tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amandia, dlatego nie sadze zebys musiala sie przejmowac :) Skad to poczucie winy, ze ma sie ochote na seks?

Ja mam kilka razy dziennie i uwazam ze to zupelnie zdrowe

 

Bo po takich dziwnych scenach :/

 

Moja znerwicowana głowa już wymyśliła masę najróżniejszych sytuacji:

Czy ktos jest zoofilem, homoseksualistą czy też np. jakimś fetyszystą - zależnie od sytuacji jaka wywołała w nim pobudzenie seksualne?

 

Przepraszam, za dziwny wtręt w ten wątek, po prostu mam nerwicowy napad i mój umysł pracuje na najwyższych obrotach, rozważam najróżniejsze, najbardziej wydumane i czysto teoretyczne sytuacje, bo atakuje mnie masa myśli na zasadzie: co by było gdyby....

 

*edytowałam post bo niejasno się wyraziłam, nie chciałabym zostać źle zrozumiana.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×