Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?ANKIETA może być anonimo


khaleesi

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ilu partnerów seksualnych mieliscie?

    • 0 dziewica/prawiczek
      24
    • 1
      11
    • 2
      7
    • 3
      10
    • 4
      7
    • dużo nawet nie wiem ile
      15


Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, jeszcze niektórzy widzą ukryte aluzje noz dobra wiem, zę to forum zaburzeni ale bez przesady. To jest TYLKO ANKIETA! :twisted:

ankieta nie powinna zawierać żadnych odpowiedzi wartościujących moralnie typu właśnie- dużo, nie wiem ile czy nawet prawiczek, tylko suche dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, właśnie po tym widać czy ktos ma dystans do siebie. Niektórzy sie obruszyli jakby nie wiadomo co to było.

ja patrze na to z punktu widzenia socjologa,( to jedyna okazja w życiu gdzie mogę się tym wykazać) a taka ankieta by nigdy nie przeszła w profesjonalnych badaniach społecznych. Poza tym nie używa się słów typu dużo , mało bo są bardzo niekonkretne i dla różnych ludzi znaczą co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie denerwuj się ;) Przecież wiadomo, że jakbyś zrobiła super dokładną ankietę, nawet jakbyś rozbiła wsio na części pierwsze to zawsze będzie czego komuś brakować, no nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, czyli wg zalozen socjologa od rana glosowaly no-lify nie wystawiajace nosa z domu, a ci bardziej ogarnieci w zyciu, i zarazem aktywni seksualnie wieczorem zmienili troche proporcje ankiety?

trzyma sie kupy :mrgreen:

khaleesi, gej jest zywa istota, gimnazjalistka chyba tez. przemysle to sobie jeszcze na spokojnie, pozniej zaglosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, no bo my tu takie czepialskie człowieki :D Ja lubię ankiety i nawet jeśli byłyby do wyboru dwie opcje np. "0" i "w choooj" to coś bym wybrała, potem dopisując w komentarzu (a pewnie i tak bym się czepiała). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, czyli wg zalozen socjologa od rana glosowaly no-lify nie wystawiajace nosa z domu, a ci bardziej ogarnieci w zyciu, i zarazem aktywni seksualnie wieczorem zmienili troche proporcje ankiety?

trzyma sie kupy :mrgreen:

.

trafiłeś w sedno, dlatego też np wynika dla partii politycznych potrafią się sporo różnic.

No ale tez prawdziwi podrywacze, imprezowicze to w piątki szaleją na imprezach nie przed kompem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, *prawdziwych* podrywaczy, to tu chyba nie ma :pirate:

b. lubie socjologie, ale zupelnie amatorsko, chcialbym to studiowac, ale czysto hobbystycznie, bo takich humanistow-socjologow za piec zlotych, ktorym ja bym byl, to w polszy jest na peczki, a zostaje po tym chyba kolejka do posredniaka, albo budowa, echh. a co sadzisz o socjobiologii? zahacza sie ten temat na socjologii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, *prawdziwych* podrywaczy, to tu chyba nie ma :pirate:

b. lubie socjologie, ale zupelnie amatorsko, chcialbym to studiowac, ale czysto hobbystycznie, bo takich humanistow-socjologow za piec zlotych, ktorym ja bym byl, to w polszy jest na peczki, a zostaje po tym chyba kolejka do posredniaka, albo budowa, echh. a co sadzisz o socjobiologii? zahacza sie ten temat na socjologii?

Co do socjobiologii to niewiele o niej jest na zajęciach, nigdy się w to nie zagłębiałem zresztą. Wolałem antropologie kultury czy demografię. A szansa na prace po tym marna, ode mnie z roku sporo osób kariery zrobiło, ale nie dzięki temu że to skończyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem antropologie kultury czy demografię.

Obie lubie, ale antropologie normalnie, a demografia bardziej u mnie podchodzi pod NN juz :mrgreen: Pamietam, jak pod koniec gima wpadlem na to, ze europa sie wyludnia, a wschod (w tym polsza) byc moze padnie na ryj z powodu samoboja demograficznego, too byl szok ;) Jak wspominalem o tym, wszyscy mieli mnie za wariata, a teraz, gdy juz sie o tym ciagle mowi, echh, szkoda, ze do gieldy/interesu nie mam takiej intuicji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem antropologie kultury czy demografię.

Obie lubie, ale antropologie normalnie, a demografia bardziej u mnie podchodzi po NN juz :mrgreen: Pamietam, jak pod koniec gima wpadlem na to, ze europa sie wyludnia, a wschod (w tym polsza) byc moze padnie na ryj z powodu samoboja demograficznego, too byl szok ;) Jak wspominalem o tym, wszyscy mieli mnie za wariata, a teraz, gdy juz sie o tym ciagle mowi, echh, szkoda, ze do gieldy/interesu nie mam takiej intuicji :mrgreen:

Ja ogólnie lubię statystyki i geografię społeczną a demografia łączy to ale dostałem tylko 4 kę bo profesor stawiał dziewczynom 5 ki tylko za ładne buzie i cycki zresztą nie tylko on taki był. Ja potrafię interesować się tylko niepraktycznym rzeczami gdy coś mogłoby mi się naprawdę w życiu przydać to przestaje mnie interesować a z reguły nawet nie zaczyna. :mrgreen: no ale niezły off top urządziliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię interesować się tylko niepraktycznym rzeczami gdy coś mogłoby mi się naprawdę w życiu przydać to przestaje mnie interesować a z reguły nawet nie zaczyna

JA TEZ :evil::twisted: Jestem specjalista do spraw zbednych, no ale wiedza ogolna, to blyszcze. Szkoda tylko, ze nie umiem pralki naprawic, ani mebloscianki postawic, lol, cieeezko z tym walczyc. No ale naprawianie kurevskich pralek jest koszmarnie nudne :silence:

no ale niezły off top urządziliśmy

to fakt, nie psujmy khaleesi jej badan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ :evil::twisted: Jestem specjalista do spraw zbednych, no ale wiedza ogolna, to blyszcze. Szkoda tylko, ze nie umiem pralki naprawic, ani mebloscianki postawic, lol, cieeezko z tym walczyc. No ale naprawianie kurevskich pralek jest koszmarnie nudne
mam podobnie a sądzę i że Cie przebijam, kiedyś przez 2 dni próbowałem złożyć biurko takie do składania ze sklepu z wieloma śrubkami, częściami i nici, tylko uszkodziłem je a i tak fachowiec musiał przyjść. Ale znam kolesi co mają olbrzymią wiedzę a też i takie jak i dużo bardziej skomplikowane rzeczy przychodzą im z łatwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przez 2 dni próbowałem złożyć biurko takie do składania ze sklepu z wieloma śrubkami, częściami i nici, tylko uszkodziłem je

 

Też tak kiedyś miałam.

Ostatecznie złożyłam, ale większość elementów nie było chyba na swoich miejscach i biurko regularnie się rozjeżdżało i spadała półka z klawiaturą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przez 2 dni próbowałem złożyć biurko takie do składania ze sklepu z wieloma śrubkami, częściami i nici, tylko uszkodziłem je

 

Też tak kiedyś miałam.

Ostatecznie złożyłam, ale większość elementów nie było chyba na swoich miejscach i biurko regularnie się rozjeżdżało i spadała półka z klawiaturą :mrgreen:

u kobiety to jeszcze ujdzie ale u faceta to wstyd, a miałem wtedy staż w poradni psych- pedagog. z 20 paniami no ale nie jako składacz mebli ;) Zresztą miałem więcej podobnych wpadek, a chyba już dość tej antyreklamy siebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., alez nie sadze, aby mnie, ani carlosowi chodzilo o to ze "kobiety sa nieporadne, bo sa kobietami", a jedynie, ze tego od nas wymaga kultura, w ktorej zyjemy, od Was mniej ;) podczas socjalizacji dziewczynkom nie wklada sie mlotkow i srubokretow do reki raczej, totez zawsze moga powiedziec, ze to nie ich klimat, i niesmiertelne "zrob cos, przeciez Ty jestes facetem!" :mrgreen: brrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×