Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?ANKIETA może być anonimo


khaleesi

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ilu partnerów seksualnych mieliscie?

    • 0 dziewica/prawiczek
      24
    • 1
      11
    • 2
      7
    • 3
      10
    • 4
      7
    • dużo nawet nie wiem ile
      15


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam myślę że osoby które miały 5 i więcej partnerów mogą czuć się nie halo jak dla ich przewidziana jest odpowiedz "dużo nawet nie wiem ile" co sugeruje jakąś rozwiązłość seksualną a przecież to normalne że ludzie mieli tylu partnerów i wiele osób se daje spokój z oznaczeniem tego bo nie brzmi to dobrze.

 

-- 27 wrz 2013, 14:08 --

 

deader, ja proponuje zmiany ankiety

ilość partnerów

0

1

2-4

5-9

10 -19

20 i więcej

no i może jeszcze też "nie potrafię zliczyć" ale statystycznie ciężko by było później średnią wyliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu partnerów seksualnych mieliscie? Temat do dyskusji dla odważnych. :mrgreen:

Czyli z iloma osobami współzyliście? ;)

Do czego te informacje są Ci potrzebne? Dlaczego mówienie o tym traktujesz jako odwagę, a nie np. infantylizm?

odwaga to by była jakby nie była to ankieta anonimowa, ale też nie dla wszystkich. Infantylizm to jest chwalenie się nastolatków ile to panienek zaliczyli, z czego większość to chyba tylko w marzeniach. ;)

Carlo lepiej bym tego nie ujęła. Widzę, ze ankieta nie wszystkim odpowiada no coż wszystkich licz nie będę wpisywać nie będe. To dla ogólnej orientacji jak zaburzenia psychiczne wpływają na zdolność seksualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bo brałem pod uwagę tylko te ankiety założone przez khaleesi :P

viewtopic.php?f=29&t=45263&view=viewpoll

 

A co do płci to fakt, racja. kawaler/panna

Odnośnie tych województw decydowanie za mała ilość głosów aby uznać wyniki za miarodajne, dopiero teraz o tej ankiecie się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,
Że co z tymi chadowcami? ;)

Ponoć mają tendencje do uprawiania przygodnego seksu. Nie znam jednak żadnego osobiście, więc nie wiem jak to jest naprawdę.

No tak, niby w manii występuje coś takiego jak odhamowanie seksualne, ale chyba nie u wszystkich, albo bywa ukierunkowane na partnera z którym jest się związanym. Przynajmniej ja nie mam na koncie żadnej "przygody". No ale może to wynika z faktu, że jestem ultra rapid cyclingowcem i nie zdążyłabym sobie znaleźć "obiektu" zanim dopadłby mnie dół i wszystkiego by mi się odechciało :D

Zero plusów z tej choroby :mrgreen:

 

ilość partnerów

0

1

2-4

5-9

10 -19

20 i więcej

no i może jeszcze też "nie potrafię zliczyć" ale statystycznie ciężko by było później średnią wyliczyć.

Też pisałam, że taka opcja "między" byłaby ok, no ale ankieta już jest taka i ewentualnie można wytłumaczyć w poście. Choć ogólnie opcja "dużo nawet nie wiem ile" to nie kojarzy mi się z ilością partnerów rzędu 5-10, czy nawet 20 ale z bywalcami swingers party :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...im dłużej żyję ,tym caraz bardziej mnie to wali ,ILE ?

Postawiłbym tutaj bardziej na jakośc , a nie na to . Ale nawet jakośc po jakimś czasie traci swój powab , jak się ma do obrobienia tylko Żonę.

Wszystkie moje koleżanki ( chyba wszystkie ) to grubo powyżej 20jak nic . A kolesie tak samo . Smiać się czy płakać? . I tak pozostaną po wszystkim stare pomarszone dupy , które tylko balsamista( jak Tu ktos wcześniej napisał) będzie musiał ostatecznie zbotoxować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wyniki satysfakcjonujące dla prawiczków, romantyków i katolików, mało zepsuci i porządni Ci nasi forumowicze choć chyba niestety nie z wyboru w dużej części. No ale poczekajmy na więcej głosów jak na wątek ten zawitają Ci mniej aktywni, pracujący, balangujący itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało zepsuci i porządni Ci nasi forumowicze

Tylko Ci, którzy zaznaczyli opcję "dziewica/prawiczek" są porządni? :P Tak wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi :P

Zapewne zależy od charakteru,niejeden użytkownik excalibura chciałby zwiedzić sporo szczelin,drugi zaś może dochodzi do wniosku "przy jednej dziurze kot zdechł i ja też i przy jednej grocie siedzę" D: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejrzałam całego wątku, ale jak dla mnie ankieta ma wydźwięk odrobinę "Miałeś więcej niż 4 partnerów? To znaczy, że się puszczasz..."

Ale ja tam się jakoś urażona nie czuję i zliczyć mogę, mimo, że zaznaczyłam ostatnią opcję ;)

Nie tylko dla Ciebie, gdybym był normalnym facetem to bym na pewno był w ostatniej grupie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×