Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, ja bym się obawiał tego z Erytrei, co zgarnął mistrzostwo olimpijskie i świata. Chociaż nie wszyscy najlepsi przecież startują na tych imprezach. Doping, nie doping, ja chcę żeby za 2 tygodnie w Berlinie złamali 2 h 3 min. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, myślałam raczej żeby dać to, na którym klęczy przed aparatem z kluczykami w ręku i dopisał "zamieszkasz ze mną?".

 

wykończony, nie widzę powodu, żeby w ogóle mu je wysyłać. Zwłaszcza po tym, co napisał później:

 

"wiem, ze nie powinienem byc niemily dla osoby, do której potencjalnie moge miec prosbe, ale jak raz kiedys by sie Twój pierdolec do trzymania absoultnie wszystkich zdjec i wspomnien przydal, tak silisz sie tylko na beznadziejny dowcip"

 

Pierdolec do trzymania absolutnie wszystkich zdjęć i wspomnieć. No ku*wa mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim...wiecie co..mam zajebistego doła...po mile spędzonym, romantycznym weekendzie z Ukochanym przyszła niedziela..wieczór..wróciłam do domu..zastałam siostre mojego ojca...zostałam zwyzywana od sk**wysynów, żebym wypie*dalała z domu albo ona mi pomoże...załamałam się..ja nawet obcej osoby bym tak nie zwyzywała...zaczęłam się poważnie zastanawiać nad strzeleniem samobója...mam dość..naprawde mam dość..wypaliłam się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×