Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

facet musi mieć ,,to COŚ,, co mi pasuje i mnie pociąga. i tu nie ma znaczenia wzrost, waga, masa ciała, kolor oczu albo włosów. ważne żeby miał takie coś w sobie, w swoim zachowaniu, co nie pozwala przejść obok obojętnie. mnie przyciągają szczegóły, pewnie jak większość dziewczyn, na przykład uśmiech, zgryz (!), chód, to jak układa mu się czoło gdy patrzy w jakąś stronę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no zgadzam sie z Tobą. Mój mąż też 100 waży i nie wygląda źle, ale faktycznie rotten soul, ma kauduna i to dobrego :P tyle ze wystarczy odpowiednia bluzka i nei widac za duzo

a u nas.... eh, każdy kg widać.

gdyby to w piersi zamiast w talie wchodzilo to moglabym przytyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chowają sporo w kałdunie, którego zawsze mogą wciągnąć, a kobiety z tyłkiem już tak nie zrobią.

Ja tego problemu nie mam bo jak tyje to wygladam jak pajak.. chude raczki i nozki, maly tylek za to tulow puchnie :roll:

 

gdyby to w piersi zamiast w talie wchodzilo to moglabym przytyc :P

I to jest wlasnie niesprawiedliwosc tego swiata.. Mushowi wchodzi w cycki a mnie nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

Wiesz my też tak mamy odnośnie kobiet. Każdy ma jakiś swój wzór ideału w głowie, ale podobająca się kobieta wcale nie musi się z nim pokrywać w całości. Może być też tak, że będzie zupełnie odbiegać od tego wyidealizowanego wizerunku w naszej wyobraźni, a mimo to nie będziemy mogli od niej wzroku oderwać, właśnie przez to "coś". A na to "coś" mogą się składać takie rzeczy o jakich wspomniałaś, plus inne na które zwracamy uwagę. U mnie ważne są: sposób poruszania się, głos (tembr i sposób wypowiadania się) uśmiech, dłonie, włosy i oczy.

 

Muszę zerknąć z ciekawości jak układam swoje czoło gdy gdzieś patrzę. Muszę się przyznać, że nigdy nie zwracałem na to uwagi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka,

ale faktycznie rotten soul, ma kauduna i to dobrego :P

No wiesz co. Co ja Ci zrobiłem, że tak mnie obrażasz? Po za tym skąd wiesz czy mam czy nie mam, skoro pokazałem tylko twarz. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

rotten soul, ja np. czesto marszcze czolo

Ja też często marszczę, ale co innego :P

 

Uciekam już bo ilość seksualnych żartów dawno już została przeze mnie przekroczona na dziś dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet musi mieć ,,to COŚ,

i najlepiej żeby się rymowało z berrari :P

 

Mush, wcale nie o to mi chodzilo :P

wiem, droczę się ;)

 

-- 28 lip 2013, 23:05 --

 

Candy14,
Mushowi wchodzi w cycki a mnie nie :P

I stąd te obtarcia sutków :D

no tak bo jakby były płaskie to by się nie miały jak otrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet musi mieć ,,to COŚ, :mrgreen:

 

 

Coś (2011) - Filmweb

www.filmweb.pl/film/Coś-2011-401773‎

Ocena: 5,9/10 - Głosy: 25 388

Jesienią 2011 roku Matthijs van Heijningen Jr., blisko pięćdziesięcioletni filmowiec znad Amstel, wydał swój prymarny film fabularny. Jego "The Thing" zaskoczył ...

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, teraz czysta ciekawość. Foto z Twojego avatara jest Twoje czy z google?

tak

 

:lol: przypomniało mi:

 

A logician's wife is having a baby. The doctor immediately hands the newborn to the dad.

His wife asks impatiently: "So, is it a boy or a girl"?

The logician replies: "yes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się do mnie mój były. Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że już tego nie zrobi (choć obiecał, że się odezwie - ale miał to zrobić wcześniej). Chyba wolałabym wyzywać go w myślach od ch... i mieć za "tego złego", a tak... ech... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×