Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot 15,16,17,18 sierpnia, lokalizacja bliżej nieokreślona-kierunek Łódź

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. *Wiola* 15,16,17,18

3. deader 15, 16,17,18 sierpnia

4. davin 15, 16,17,18

5. rotten soul 15, 16, 17, 18 sierpnia

6.Kestrel 15, 16, 17, 18 sierpnia

7. Shroom 16,17,18

8. Candy 16,17,18

9. naterapii 15,16,17,18

10. Gilaman 15,16,17,18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się miałem wpisać na listę, a tu jakieś dziwne zmiany... Może ktoś mi wyjaśnić po po co była ta ankieta??? Kujawskie nie wygrało, wygrało Śląskie, ale ogłoszono zlot w Toruniu. Teraz okazuje się, że zlot będzie w Łódzkim, chociaż pod względem głosów znalazło się w końcówce. O co chodzi? Czy jesteśmy poważni?

 

Może mnie ktoś uprzedzić, czy planowane są jeszcze jakieś zmiany dot. tego sierpniowego zlotu? O ile termin też się już nie zmienił... Wychodzi na to, że wszystko jest możliwe.

 

Proponuję by w przyszłości odpuścić sobie te lipne głosowania... Mało z nich wynika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, NIe, już nie planujemy zmian.

Ankieta jak widzisz nie zdała egzaminu.

Ja mieszkam na Śląsku więc byłoby mi na rękę.

Ale, ze z okolic Torunia nie ma nikogo, kto byłby na zlocie 4 dni, to sprawiedliwy będzie środek Polski. Mniej więcej każdy z krańców Polski ma po równo. To są jednak koszty dojazdu.

Prześledź wstecz parę stronic i będziesz wiedział dlaczego nastąpiła zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, ale nie ma co się nakręcać bo już pisałem o dogodzeniu wszystkim. :)

 

Się nie nakręcam i nie o dogadzanie komuś tu chodzi 8) Chcę tylko wiedzieć kiedy konkretnie i gdzie odbędzie się zlot i czy nagle komuś znowu coś się nie odwidzi i nie będzie nagłych zmian. Wpisując się na listę podaję konkretny termin/ilość dni, a aby go podać muszę znać miejsce i czas. Ilość dni zależy w znacznym stopniu od miejsca zlotu. I tyle. A teraz nie wiem, nie mam pewności...

 

 

A co do ankiety - no chyba każdy widzi jej wyniki...

 

-- 13 lip 2013, 00:03 --

 

Harry Haller, NIe, już nie planujemy zmian.

Ankieta jak widzisz nie zdała egzaminu.

Ja mieszkam na Śląsku więc byłoby mi na rękę.

Ale, ze z okolic Torunia nie ma nikogo, kto byłby na zlocie 4 dni, to sprawiedliwy będzie środek Polski. Mniej więcej każdy z krańców Polski ma po równo. To są jednak koszty dojazdu.

Prześledź wstecz parę stronic i będziesz wiedział dlaczego nastąpiła zmiana.

 

Dziękuję, to jedno już wiem. Nie będzie już zmian. Amen.

 

"Ale, ze z okolic Torunia nie ma nikogo, kto byłby na zlocie 4 dni, to sprawiedliwy będzie środek Polski."

Acha, czyli to moja wina, bo wstrzymywałem się z deklaracją do czasu, gdy będę wiedział, czy mam wolne w dniach zlotu. Jestem z Torunia i miałem być na nim cztery dni. Tylko nie zmieniaj przez to po raz kolejny miejsca z powrotem na Toruń:)

 

Wstępnie deklaruję udział w zlocie w okolicach Łodzi, chociaż teraz muszę sobie przemyśleć jeszcze ilość dni-konkretne daty. Do kiedy mamy deklarować swój udział w zlocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, Tak jak napisałam wcześniej, jutro poszukam czegoś w necie i podzwonię, żeby się zorientować. Dam Tobie i wszystkim zainteresowanym znać tu w tym wątku. Zadecydujemy większością głosów o miejscu w okolicach Łodzi. Mam nadzieję, że będzie z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musicie przyjechać jednak do tego Torunia, robię imprezę. :lol:

Dostałam się na studia. Teraz tylko dostać się do Bydgoszczy, ale jak nie to w Łodzi będę studiować.

Więc na pewno będę od tego roku studentką.

Jest co świętować.

To jak ? hehehehe

oczywiście żartuję, ale jakbym miała gdzie imprezkę zrobić, to wiadomo, że z chęcią bym z Wami poświętowała, możemy poświętować chociaż na forum, pogratulujcie mi, ja popiszczę "aaaaaa" i będzie super :P

sorry jestem podjarana i to dlatego tak głupio piszę i bez sensu wam śmiecę wątek :D

pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w kwestii że tak powiem technicznej - co to za zlot, co tam będziecie robić? Zwykłe spotkanie towarzyskie, jak rozumiem?

 

Monika mnie tam ciągnie, towarzyski jestem, co więcej w Łodzi będę pewnie bywał, ale takie zloty to pewnie spotkania ludzi którzy przegadali już ze sobą trochę czasu przez neta i chcą się poznać teraz na żywo. Co ja bym tam robił, wpadł i powiedział "Hej, jestem tomek, leczę nerwice i depresje"? :D Wizja jak z taniego filmu, kurde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomakin, bez przesady. Wpadniesz, może nam jakąś terapię zaserwujesz ;)

Co robimy? Miło czas spędzamy-alkoholizujemy się, Ci co nie chcą to nie piją, pieczemy, gotujemy, tańczymy, uprawiamy sporty, żartujemy......poznajemy się, śpiewamy, robimy zakupy, pływamy, opalamy się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogratulujcie mi, ja popiszczę "aaaaaa" i będzie super :P

 

a co to za studia?IMO tylko nieliczne kierunki nadają się do studiowania,reszta to strata czasu więc wstrzymam się z gratulowaniem;P

 

Mnie Łódź pasuje tymbardziej,jak nic nie wyskoczy to będe.Jakby deader potrzebował pomocy to kiedyś robiłem rysunki na t-shirty,pozatym może wezme coś extra ale jeszcze się zastanowie bo nie chce być zabardzo oblegany:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby deader potrzebował pomocy to kiedyś robiłem rysunki na t-shirty,pozatym może wezme coś extra ale jeszcze się zastanowie bo nie chce być zabardzo oblegany:P

Małe "zgaszenie" dla zbytnio się napalających: żeby nie zanudzać was "branżowym bełkotem", w najprostszy sposób pokrótce przedstawię jak się sprawy z koszulkami ode mnie mają. Druk kolorowy - odpada! Wszelkie pomysły na koszulkę z kolorową grafiką z miejsca musicie z żalem czy bez odpuścić - technologia którą w pracy dysponuję, sprawia że koszulki z kolorowym nadrukiem są do wyrzucenia po pierwszym praniu. W grę wchodzą raczej koszulki z kategorii "wielki biały napis". Teraz muszę trochę poogarniać chałupę i zrobić pieprzony kurs BHP przez internet, ale za niedługo wrzucę fotkę jak wyglądają moje "dzieła" z tej dziedziny i na co możecie się nastawiać w związku z tym.

 

buka jeśli pracujesz w Corelu na wektorach to pomoc jak najbardziej przyjmę. Wytłumaczę tylko pokrótce wymagania odnośnie przygotowana pliku (i dlaczego właśnie tak a nie inaczej :P )

 

Ostatnia część posta mnie szczególnie ciekawi - co tym tam ciekawego trzymasz w zanadrzu? :P

 

Dobra, zmykam, oczekujcie wizualizacji koszulek niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę się za szukanie :D

 

-- 13 lip 2013, 15:28 --

 

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2836/

 

Tu zadzwoniłam i sprawa ma się następująco. Trzeba zamówić 4 doby czyli od 14-18, wtedy koszt od osoby wynosi 45 zł/dobę. Pokoje dwuosobowe, ale nie w domkach tylko pawilonie bo już nie ma wolnych miejsc i jest to tylko na 12 osób, wc w pokoju, tv, kuchnia ogólnodostępna w pawilonie, do Zalewu Sulejowskiego 200 metrów.

 

Idę szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pokrótki opis mojego "koszulkowego planu" praz wyjaśnienie niektórych kwestii.

 

Najpierw, mała pokazówka koszulek które sobie sam robiłem:

 

997995_477589512329152_1137150434_n.jpg

 

1002987_477589488995821_1329576027_n.jpg

 

996819_477589495662487_1241058276_n.jpg

 

Pytanie czemu druk kolorowy nie wchodzi w grę? Pokrótce i z terminami branżowymi - koszulki z nadrukami które kojarzycie ze sklepów są wykonywane techniką sitodrukową, ja w pracy mam możliwość jedynie zadruku specjalnej folii którą później "wgrzewa" się w koszulkę. Problemem jest to że ploter który posiadam w pracy zalicza się do tzw. solwentu miękkiego, opartego na tuszach wodnych. W odróżnieniu od solwentu "twardego" jest on więc "skazany" na interakcje z wodą i po praniu nadruk po prostu blaknie, a po drugim-trzecim prawie kompletnie znika.

 

Dlatego jedynym u mnie sensownym sposobem na robienie koszulek to wycięcie liter/grafiki na folii, bez zadrukowywania, i wgrzanie w koszulkę.

 

Zakładałbym wariant ekonomiczny - jako że koszulka ma być w sumie chyba raczej zabawną pamiątką niż ciuchem w którym potem będziemy lansować się po klubach. Dlatego planowałem zakupienie na Allegro od jednego dostawcy tanich koszulek w jednym rozmiarze, ewentualnie w dwóch - XXL dla Panów, M dla Pań, żeby z koszulek nie zrobiły im się sukienki :P Zakładałbym też jednolitą kolorystykę, przez kontrast do białej grafiki najlepsze są koszulki czarne, ewentualnie granatowe i osobiście za takimi bym optował (zwłaszcza że czerń wyszczupla :P ). Tym sposobem koszt jednej koszulki powinien zamknąć się w przedziale 15-20 pln, czyli kwota chyba do przyjęcia dla każdego. Jeśli chcecie bardziej wymyślne koszulki to niestety u mnie takich się nie zrobi, trzeba szukać innej firmy ;)

 

Powtarzam, że przypomnę się z pomysłem jak już będzie znane miejsce i finalna lista uczestników. Mój pomysł na treść koszulki - to hasło typu "Zlot wariatów" i data na plecach, nick na froncie koszulki - ale oczywiście nie ma problemu z umieszczeniem innego tekstu bądź prostej grafiki. Wszystko do ugadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/2956,lodz,domek-letniskowy-kemping-pole-namiotowe-osrodek-wypoczynkowy-w-lodzi-w-lodzkim;lodzkie/

 

Stawy Jana, wygląda to tak:

Termin 15-18 sierpnia.

Są to campingi.

Byłoby 8 miejsc za 30 zł/dobę za osobę z natryskiem w pokoju i pozostałe miejsca po 25 zł. za dobę bez natrysku , ale z umywalką.

 

Idę szukać dalej.

 

 

W poniedziałek muszę dać znać bo wszystko rezerwuję dla 20 osób. Będę potwierdzała lub odmawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×